Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

C4 Picasso resmi olarak tanıtıldı

2014 Citroen C4 Picasso yeni haliyle internete sızdırılan fotoğraflarının ardından kısa bir süre sonra resmi açıklama ile yeni modelin detaylarını yayınladı.

1/11

Daha önce konsept olarak karşımıza çıkan yeni Picasso üretim bandına girdikten sonra bir hayli değişikliğe uğramış.

2/11

Yeniden elden geçirilen ön yüzün üst tarafında LED gündüz farlarını da içeren ince ızgara bölümü bulunuyor. Otomobilin tüm bölümlerinde krom aksamlar yeni 2014 Citroen C4 Picasso ‘ya elegant bir hava katmış.

3/11

İç bölüm herkesi mutlu edecek kapasiteye sahip olarak şık ve yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş. Üst bölümde bulunan 12 inç büyüklüğünde bilgi ekranın alt tarafında ise ayrıca 7 inç boyutunda eğlence ve müzik sistemi yerleştirilmiş.

4/11

Yolcu ve sürücünün rahatlıkla kullanabileceği bilgi ve eğlence ekranları ayrıca navigasyonda içeriyor. Çift ton ile sunulan koltuk ve konsol kaplamaları üst sınıflarının hissiyatını yaşatıyor.

5/11

Manuel vites kolu iç kabindeki şıklığı basit ve demode görüntüsü ile bozsa da genel anlamda iyi not alabilecek bir tasarıma sahip.

6/11

2014 Citroen C4 Picasso modelinde göze çarpan en büyük değişiklik Fransız firmanın yeni tasarladığı Efficient Modular Platform 2 (EMP2) adını verdikleri sistem kullanılacak. Böylece otomobilin ağırlığı güncel kasaya oranla 70 kg daha hafif olması sağlanacak.

7/11

8/11

9/11

10/11