Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Can Bonomo ve Öykü Karayel çiftinden kareler

Ünlü oyuncu Öykü Karayel ile mutlu bir evlilik sürdüren şarkıcı Can Bonomo, nisan ayında oğlu Roman'ı kucağına almıştı. Sosyal medya hesabında ailesiyle sık sık paylaşım yapan başarılı sanatçı büyük beğeni topluyor. İşte Bonomo'nun ailesiyle kareleri...

1/16

Sürpriz bir şekilde ilişkileri duyulan çift, 2018 yılında dünyaevine girdi.

2/16

8 ay önce anne ve baba olma heyecanı yaşayan Bonomo ve Karayel, birbirleri ile ilgili sıkça paylaşım yapıyor.

3/16

Eylül ayında oğlunun yüzünü göstererek kural bozan Bonomo, eşi Öykü Karayel ve oğlu Roman ile birlikte kamera karşısına geçti.

4/16

Ailece poz veren ünlü şarkıcı, yeni fotoğraflarını, "Krallığım..." notuyla sosyal medya hesabından yayınladı.

5/16

Başarılı şarkıcının paylaşımı kısa sürede büyük beğeni topladı.

6/16

Ardından oğluyla yeni bir paylaşıma imza atan Can Bonomo, "ucaklıyorum kendi kendimi 34 yaşında. Sanki yeniden doğmuşum bembeyaz. Üç canım var, üç gücüm var, üç kereyim, ne iyi etmişim. Canlarım benim. Aferin bize. :)" notunu düştü.

7/16

Çiftin aile fotoğrafları hayranları tarafından büyük ilgi görüyor.

8/16

Bonomo'nun geçtiğimiz hafta eşi ve oğluyla yaptığı paylaşıma birçok insan "Roman babasına benziyor" yorumunda bulundu.

9/16

Baba olma heyecanıyla ilgili konuşan sanatçı, "Çok başarılı bir duygu. Daha dünyaya geleli doksan gün oldu, beni bıraksan saatlerce onunla ilgili konuşabilirim. Bir de oğlum tıpkı bana benziyor. Annesine de benzeyebilirdi ama benim kopyam gibi kendisi." ifadelerini kullanmıştı.

10/16

Karayel de Bonomo ile ilişkisini anlatırken, "Hem çok aynıyız hem de çok farklıyız. Aynı olduğumuz taraflarımız bana güven veriyor. Farklı olduğumuz taraflarımızsa beni çok heyecanlandırıyor. Sanki hiç sıkılmayacağım bir yolculuğa çıkmışım gibi." şeklinde konuşmuştu.

11/16

Ünlüler camiasının çok beğenilen ve örnek çifti olarak gösterilen ikili, aşklarını göz önünde yaşayarak her anlarını takipçilerinin beğenisine sunuyor.

12/16

13/16

14/16

15/16