Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Crimmins kardeşler birbirlerinin kopyası

29 yaşındaki Laura, Nicola ve Alison Crimmins kardeşler birbirlerinden hiç ayrılmıyor.

1/12

Aynı şeyleri yiyor, aynı egzersizleri yapıyor, aynı mesleği yaparak para kazanıyorlar.

2/12

Birlikte yaşıyor, her şeyi birlikte yapıyorlar… Onlar, dünyanın en birbirine benzeyen üçüzleri. İrlanda, Dublin’de yaşayan üç kızkardeşin kiloları, boyları, bel ve göğüs ölçüleri bile tamamen aynı.

3/12

Bu enteresan birliktelikten çok hoşnut görünüyorlar. ‘Hepimiz aynıyız. Aynı görünmeyi çok seviyoruz. Aynı güzellik ürünlerini kullanıyor, aynı şekilde saçlarımızı kestiriyor ve bunların hepsini aynı anda yapıyoruz.

4/12

Birbirimizden ayrı zaman geçirmeye dayanamıyoruz’ diyorlar.

5/12

Allison, ‘Tamamen aynı şeyleri yiyoruz, ne bir eksik ne bir fazla. Aynı tip egzersizleri yapıyoruz.

6/12

Sabahları birlikte koşmaya gidiyoruz. Eğer bir gün kendimize izin vereceksek, pizza ısmarlıyoruz’ diye anlatıyor birlikte geçen günlerini.

7/12

Onların bu ilginç birliktelikleri, modellik ajanslarının da dikkatini çekmiş. 16 yaşından beri birlikte modellik yapıyorlar. ‘Birlikte TV şovları yaptık ve defileye çıktık.

8/12

Gelen teklifleri kabul etmek için tek şartımız var: asla ayrılmamak’ diyorlar: ‘İnsanlar bize her zaman ilgiyle bakıyor.

9/12

Bu görüntümüzden çok memnunuz. Birbirimizin en iyi arkadaşıyız ve hiç ayrılmayacağız.’

10/12

29 yaşındaki Laura, Nicola ve Alison Crimmins kardeşler birbirlerinden hiç ayrılmıyor. Aynı şeyleri yiyor, aynı egzersizleri yapıyor, aynı mesleği yaparak para kazanıyorlar.

11/12

29 yaşındaki Laura, Nicola ve Alison Crimmins kardeşler birbirlerinden hiç ayrılmıyor. Aynı şeyleri yiyor, aynı egzersizleri yapıyor, aynı mesleği yaparak para kazanıyorlar.

12/12