Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Avrupa'da nefes kesen 10 plajdan biri Türkiye'de

BREZİLYA BAİA DO SANCHO Dünyanın en iyi plajı, aynı zamanda UNESCO dünya mirası statüsünde de olan ve içinde çok sayıda adacıklar bulunan Brezilya'nın Baia do Sancho plajı oldu.

1/10

HAWAİİ LANİKAİ Bembeyaz kumları, palmiye ağaçları ve tropikal bitkileri, Lanikai’yi Hawaii’nin en güzel manzaralı plajlarından biri haline getiriyor.

2/10

SEYŞELLER ANSE INTENDANCE Mahé Adası'nda yer alan bir plaj. Eşsiz kumları ve olağanüstü güzellikteki deniziyle Seyşellerin göz bebeği.SEYŞELLER ANSE INTENDANCE Mahé Adası'nda yer alan bir plaj. Eşsiz kumları ve olağanüstü güzellikteki deniziyle Seyşellerin göz bebeği.

3/10

TAYLAND PHRA NANG BEACH Kalker tepeleriyle çevrili plajın bitiminde, dünyanın en ünlü kaya tırmanışı lokasyonlarından Tayland duvarı da bulunuyor.

4/10

PORTEKİZ OLHOS DE AGUA BEACH Eski balıkçı köyü yanında bulunan Olhos de Agua, meditasyon yapanların favori lokasyonu.

5/10

TÜRKİYE İZTUZU PLAJI Dalyan'da 4,5 km uzunluğundaki İztuzu Plajı, deniz suyu ile tatlı su arasında bulunan ender plajlardan biri. Plaja, Caretta caretta'ların yumurtalarını bırakmasından dolayı 'Kaplumbağa Plajı (Turtle Beach)' da deniyor.

6/10

FİLİPİNLER SECRET LAGOON BEACH Turkuaz denizin keyfini sürmek isteyenler için harika bir opsiyon.

7/10

İTALYA TROPEA BEACH Deniz ne kadar çok ton barındırıyorsa, denizin altındaki dünyası da bir o kadar renkli ve hareketli.

8/10

AVUSTURALYA WHİTEHAVEN BEACH Avustralya’nın batısındaki Whitsunday Adası'nda yer alan 7 kilometre uzunluğundaki bu sahilin karayla bağlantısı yok.

9/10

AMERİKA ASSATEAGUE BEACH Sığ kumsallarında at binebileceğiniz, turkuazın her tonuna ev sahipliği yapan bir ada.

10/10