Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Dünya'nın en pahalı iPhone uygulamaları

1. BarMax: California Edition - $999.99: Dünya'nın en pahalı iPhone uygulaması, Kaliforniyalı bir hukuk öğrencisi tarafından sınavlara çalışmak için hazırlandı. Hazırlık kurslarına alternatif olarak hazırlanan program, buralara vereceğiniz parayı 4 kez amorti ettiriyor. Programın içinde, önceden sorulan sorular da bulunuyor. Şimdilik tek versiyon olarak kullanılsa da yakında New York adı verilen bir versiyonun daha çıkacağı belirtiliyor.

1/10

2. iVIP Black (iVIP Ltd.) - $999.99: Programı kullanmak için bilmeniz gereken ilk şey, bir milyarder olmak gerektiği. Çünkü programın amacı, sınırlı sayıda kişiye özel mal ve hizmete erişme imkanı sağlaması. Lüks otellere, yatlara, helikopterlere veya VIP salonlarına, bu uygulamayla ulaşabiliyorsunuz.

2/10

3. iRa Pro (Lextech Labs) - $899.99: Uygulama, IP tabanlı ekipmanlarla size gözetleme imkanı sunuyor. Kablosuz bağlantı sayesinde bu arayüzü alarak kameralara bağlanıyorsunuz. Bu da sizi biraz daha güvende olduğunuz hissini veriyor.

3/10

4. MATG (MyAccountsToGo) - $449.99: Bu uygulamayla kendi mali yönetim sisteminezi ulaşıp, FTP, http ve HTTPS üzerinden işlemlerinizi güvenli bir şekilde güncelleyebiliyorsunuz.

4/10

5. PDR Quote (Labra PTY LTD.) - $349.99: Uygulama 900'ün üzerinde otomobil marka ve modelin veritabanı içeriyor. Otomobillerin fiyatlarının güncelliyor ve vergi miktarlarını da ayarlıyor.

5/10

6. Mobile Cam Viewer (mobiDEOS, Inc.) - $349.99: İra Pro gibi güvenlik kamerası uygulamasıdır. Video serverlarınızı gözetim altında tutmanızı sağlar. Erişimin şifreli olması, bilinçli kullanım açısından oldukça yararlı.

6/10

7. Lexi-Dental Complete (Lexi-Comp) - $299.99: Hemşireler için oluşturulmuş bir kütüphane uygulaması.

7/10

8. iDcrm (Numenes) - $199.99: Bu uygulama Microsoft Dynamics CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) senkronizasyonu için tasarlandı. Uygulama, çevrimdışı çalışma özelliğine de sahip.

8/10

9. ROSIE Home Automation (Savant Systems LLC) - $199.99: Uygulamayla, iPhone'ununuzu, uzaktan kumandaya dönüştürebilirsiniz. Televizyon, müzik ve güvenlik sistemleri gibi eşyalarınızı uzaktan kumanda etmenizi sağlar.

9/10

10. Nursing Constellation Plus (Skyscape) - $179.99: Bu uygulama da hemşireler için hazırlandı. Uygulama içinde sözlük, ilaç dozlar, tanı yöntemleri, kitap gibi çeşitli araçlar mevcut.

10/10