Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Eda Taşpınar deniz sezonunu açtı

Yeni çıkardığı ürünlerinin tanıtımı için bulunduğu Antalya’da görüntülediğimiz Eda Taşpınar ile iş hayatını konuştuk.

1/13

2012 yılında iş hayatına atılarak kendi güneş yağını piyasa çıkartan Eda Taşpınar, islerini hızla büyüttü.

2/13

2014 yaz sezonuna bu kez beş farklı ürün ile giriş yapan Taşpınar’ı Antalya’da görüntüledik. Katıldığı fuarda ürünlerini tanıtan Taşpınar, güneşli havayı görünce yaz sezonunu erken açtı. Denize girip güneşlenirken görüntülediğimiz Eda Taşpınar ile bir de röportaj yaptık.

3/13

Eda Taşpınar, yeni kariyerini ve yaz planlarını Şamdan Plus’a anlattı.

4/13

Mart ayı olmasına rağmen Antalya’da yaz sezonunu açıp denize giren ve güneşlenen Taşpınar, iş hayatıyla ilgili yeni projelerini de anlattı.

5/13

Aslında bu bir anda olmadı. Senelerdir, hatta çocukluğumdan beri hayalini kurduğum şeyi hayata geçirme şansını elde ettim sadece. Düşün ki çocuksun, Moda Deniz Kulübü’nde annenler, 10-11 fıstık kadın yan yana şezlonglara dizilmişler, ellerinde reflektörler...

6/13

Ben bu fotoğrafı beynime kodladım. Yani anlayacağın hayatımın gerçeğini tüm Türkiye’yle sonunda paylaşabildim. Sonunda diyorum çünkü çok çok uzun bir süreçten geçtim. Önce kendimi hazırladım, kendimi tamamen işime verebileceğim, yani en verimli olacağım ve çabalayacağım zamanın gelmesini bekledim. Sonrasında ise kendi kullandığım karışımı hazırlamam, kutulanması, üzerindeki tasarım ve bu işte bana inanarak canla başla çalışacak ekibi kurmak için çalıştım. Ve simdi ise ‘Eda Taşpınar Güneş Yağları’ ve ‘Bronzluk Koruyucu Nemlendiricisi’, Türkiye ve Kıbrıs’taki tüm eczaneler; Watsons, Gratis, Rossmann, Douglas ve Collezione’lar’da ve ayrıca internette birçok sitede satışa sunuluyor.

7/13

Eda Taşpınar deniz sezonunu açtı

8/13

Eda Taşpınar deniz sezonunu açtı

9/13

Eda Taşpınar deniz sezonunu açtı

10/13

Eda Taşpınar deniz sezonunu açtı

11/13

Eda Taşpınar deniz sezonunu açtı

12/13

Eda Taşpınar deniz sezonunu açtı

13/13