Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ediz Bahtiyaroğlu'na vefa

Karşılaşma öncesinde iki takım futbolcuları da sahaya üzerinde Ediz’in resminin olduğu tişörtlerle çıktı. Taraftarlar tribün şovları yaptı. En duygulu anları ise Ediz’in ev arkadaşı Hürriyet Gücer yaşadı. Tecrübeli futbolcu, maç sonrasında Ediz’in resminin olduğu tişört ile gözyaşları altında tribünleri dolaştı. Diğer futbolcuların tişörtlerinde “Seni toprağa değil kalbimize gömdük” yazarken Hürriyet’in tişörtünde “Seni Toprağa değil kalbime gömdüm” yazıyordu.

1/9

Her iki takım futbolcuları maç öncesi ısınmak için sahaya, 5 Eylül'de geçirdiği rahatsızlık sonucu hayatı kaybeden Eskişehirsporlu futbolcu Ediz Bahtiyaroğlu anısına futbolcunun isminin yazılı olduğu ve fotoğrafının bulunduğu 2 numaralı siyah formayla çıktı. Gençlerbirliği takımının futbolcuları, Ediz anısına giydikleri formaları Eskişehirspor taraftarlarına hediye etti.

2/9

7 Cüceler Grubu da sahaya üzerinde “Her zaman kalbimizdesin Ediz” yazılı pankartla çıktı. Grup üyeleri, Eskişehirspor takım kaptanı Servet Çetin'e çiçek verdi.

3/9

Açık tribünde Bahtiyaroğlu için “kanatlanıp uçtuğun yerde bahtiyar ol” pankartı açıldı. Eskişehirsporlu futbolcular da seremoniye üzerinde “Sevgiler yok olsa da sevgin hep var olacak, ölüm bile güçsüz kalacak” yazılı pankartla çıktı.

4/9

Karşılaşma öncesinde Ediz Bahtiyaroğlu ve Bingöl-Erzurum Karayolu Hacılar köyü mevkisinde, polis aracı geçerken meydana gelen patlama sonucu şehit olan 8 polis için saygı duruşunda bulunuldu.

5/9

Karşılaşmada, Ediz'in forma numarasına ithafen, 2'nci dakikada futbolcu için tribün şov yapıldı. Açık tribündeki taraftarlar, Ediz Bahtiyaroğlu formasını temsil eden, üzerinde iki kanadın bulunduğu tribünü boydan boya kaplayan bir pankart açtı. Öte yandan Atatürk Stadı'nın açık tribününe “Ediz Bahtiyaroğlu Tribünü” adı verildi.

6/9

7/9

8/9