Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ekranların genç kadın yıldızları

Son dönemde yıldızı parlayan genç oyuncular, izleyici tarafından tam not alıyor.İşte genç yetenekler...

1/25

Hande Erçel Oynadığı dizi: Güneşin Kızları Son dönemde yıldızı parlayan Hande Erçel listemizdeki en genç oyunculardan biri. İlk kez "Çılgın Dershane Üniversite" filmi ile oyunculuğa başlayan Erçel, şimdilerde Pazartesi akşamları izleyici ekrana kilitleyen "Güneşin Kızları" dizisinde rol alıyor.

2/25

Melisa Aslı Pamuk Oynadığı dizi: Kara Sevda 2011 yılında Miss Turkey birincisi seçilen Melisa Pamuk ilk oyunculuk deneyimini "Yer Gök Aşk" dizisinde yaşadı.

3/25

Aynı yıl "G.D.O. KaraKedi" adlı ilk sinema filminde yer aldıktan sonra popülerliği arttı. Şimdilerde "Kara Sevda" dizisinde Asu karakterine hayat veriyor.

4/25

Melisa Şenolsun Oynadığı dizi: Kiralık Aşk Onu ilk kez bu yaz ekranlara gelen "Tatlı Küçük Yalancılar"ın Hande'si olarak tanıdık.

5/25

Dizi reyting kurbanı olarak erken final yaptı. Daha sonra ekranların bir başka sevilen dizisi Kiralık Aşk kadrosuna katılan Melisa Şenolsun yeniden ekranlara döndü.

6/25

Elçin Sangu Oynadığı dizi: Kiralık Aşk Ekranların kızıl güzeli. Onu ilk kez "Öyle Bir Geçer Zaman Ki" dizisinde kötü kadın Jale rolüylü tanıdık.

7/25

Daha sonra pek çok dizide rol alsa da Kıvanç Tatlıtuğ ile oynadığı "Kurt Seyit ve Şura"da kırgın aşık Güzide olarak popüler oldu.

8/25

Bu sezon "Kiralık Aşk" dizisinde sevimli ve sakar güzel Defne'yi herkes beğenerek izliyor.

9/25

Nilay Deniz Oynadığı dizi: Aşk Yeniden Komik ve seksi... Aynı zamanda listemizin en genç güzeli.

10/25

Sempatik tavırları ve mimikleriyle beğenimizi kazanan Nilay Deniz şimdilerde "Aşk Yeniden" adlı komedi dizisinde sergilediği başarılı oyunculuğuyla herkesten alkış alıyor.

11/25

Eda Ece Oynadığı dizi: İlişki Durumu Karışık "Pis Yedili"nin Cimbom'u olarak yola çıktı.

12/25

Bu sezon yeni dizisi "İlişki Durumu Karışık"tahırslı bir kadını canlandırıyor. Eda Ece'yi sarı saçları ve yeşil gözleriyle herkesi büyülüyor.

13/25

Burcu Özberk Oynadığı dizi: Güneşin Kızları Burcu Özberk, listemizin en genç oyuncuları arasında. İlk televizyon deneyimini dev oyuncu kadrosuna sahip "Muhteşem Yüzyıl"da yaşadı.

14/25

Şimdilerde ise bir yaz dizisi olarak başlayan ve halen devam eden "Güneşin Kızları'nda Nazlı karakterine hayat veriyor.

15/25

Özge Gürel Oynadığı dizi: Kiraz Mevsimi Medcezir dizisinde Asım Şekip Kaya'nın kızı rolüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

16/25

Farklı ses tonu ve sıcak tavırlarıyla kısa sürede herkesin beğenisini kazandı. Ama en büyük çıkışını başrol oynadığı "Kiraz Mevsimi" ile yakaladı. Dizi hala büyük bir hayran kitlesine sahip.

17/25

Seren Şirince Oynadığı dizi: İlişki Durumu Karışık Dizilerdeki uzun bacaklı ve sıfır beden kadın algısını bozan Selen Şirince, "İlişki Durumu Karışık" ile ilk kez bu yıl ekranlara çıktı.

18/25

Sempatik tavırları ve içten konuşmalarıyla en güzel kadınlar listemizde hemen yerini aldı.

19/25

Açelya Topaloğlu Oynadığı dizi: İnadına Aşk Küçük yaşlardan beri dans eğitimi alan Açelya Topaloğlu, bir süre Anadolu Ateşi kadrosunda yer almış.

20/25

Üniversitede tiyatro bölümünü bitirdikten sonra ekran macerası başlamış. Belli başlı ufak rollerin ardından "Kaçak Gelinler" dizisiyle ilk çıkışını yaptı.

21/25

Şimdi ise bizleri ekrana kilitleyen "İnadına Aşk" adlı romantik komedi dizisinde oyunculuğu ve güzelliğini bir kez daha gözler önüne seriyor.

22/25

Duygu Yetiş Oynadığı dizi: Acil Aşk Aranıyor Bu sezon sakar doktor Nisan rolüyle izlediğimiz Duygu Yetiş, aslında 2002 yılından beri ekranlarda. Ama bu yıl onun için çıkış yılı oldu diyebiliriz.

23/25

Ayça Ayşin Turan Oynadığı dizi: Karagül Miranda Kerr'e olan benzerliği ile dikkat çeken Ayça Ayşin Turan ilk kez "Karagül" dizisiyle ekrana çıktı.

24/25

Bu yıl dördüncü sezonu yayınlanan dizinin yanı sıra Özcan Deniz'in yönetmenliğini yaptığı "Sevimli Tehlikeli" filminde başrol oynamıştı.

25/25