Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Emre Belözoğlu'ndan Danimarkalı operasyonu

Geçtiğimiz transfer sezonunda limit problemine rağmen 18 transfer yaparak taraftarın gönlünü bir kez daha kazanan Emre Belözoğlu'nun ocak ayında da durmaya niyeti yok.

1/12

Erol Bulut'un raporu doğrultusunda gözlemci ekibiyle çalışmalarını sürdüren genç futbol adamı Danimarka-İzlanda maçını izlettirdi.

2/12

Hem genç hem de potansiyelli isimleri almak isteyen Emre Belözoğlu'nun ince eleyip sık dokuduğu öğrenilirken, Danimarkalı 3 gence odaklandığı kaydedildi.

3/12

Belözoğlu'nun gözlemci ekibinden mutlaka izlenmesini istediği isimler arasında özellikle genç ve güçlü futbolcular olması da dikkat çekiyor.

4/12

Gözlemci ekibine verilen listede şu isimler yer alıyor:

5/12

Alexander Bah

6/12

Hızı, tekniği ve sahadaki agresifliğiyle tanınan 22 yaşındaki futbolcunun gözlemciler tarafından izlendiği ve ilk raporun olumlu olduğu öğrenildi.

7/12

Lucas Andersen

8/12

26 yaşındaki futbolcu sol kanat mevkinde forma giyiyor. Hızı ve tekniğiyle dikkat çeken futbolcu Bah'a göre bitiricilik özelliğinin iyi olmasıyla da dikkat çekiyor.

9/12

Jonas Wind

10/12

Kopenhag forması giyen Wind, santrfor mevkinde forma giyiyor. 21 yaşındaki forvet uzun boyu (190 cm) ve güçlü yapısıyla dikkat çekiyor.

11/12

Fenerbahçe'nin izlediği 3 ismin Fatih Terim'in gündeminde olduğu da öğrenildi. Galatasaray'ın da ocak ayında bu futbolcular için kulüpleriyle temasa geçmesi bekleniyor.

12/12