Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

En çılgın icatlar

Çin'in Twitter benzeri mikroblog sitesi Sina Weibo'da tanıtılan bu ürün görenleri hayrete düşürüyor.

1/39

Çin'de satıldığı iddia edilen bu ürün herkesi şaşkına düşürdü.

2/39

Çin'in Twitter benzeri mikroblog sitesi Sina Weibo'da, 'HappyZhangJiang' adlı kullanıcının yayınladığı cümle ve fotoğraf herkesi hayrete düşürdü..

3/39

Mesajda, 'Çok seksi, yaz aylarına uygun, sapıklardan korunmak için giyilen kıllı külotlu çoraplar, kızların rahat dışarı çıkabilmesi için birebir' yazıyor.

4/39

Bu çorapların şu anda satışta olup olmadığı ise henüz bilinmiyor.

5/39

İtalaya da bir şirket tarafından gerçekleştirilen Bike-Car araba olarak dizayn edilmiş… Bu minik araba bir tarafı minik bir araba bir tarafı ie motorsiklet.

6/39

Eğer klavyemi ve faremi yanımdan hiç ayıramam diyorsanız, bu pantolon tam size göre. Tasarımcı Erik Nijs, kot pantolona klavye eklemeyi başarak ilginç bir buluşa imza attı. Üstelik bu pantolon, klavyenin yanı sıra iki adet hoparlöre de sahip.

7/39

Erik Nijs pantolonuna fare eklememiş, ama arka cebe fareyi taşımak için özel bir bölme eklemeyi de unutmamış. Pantolonu tasarlarken oyuncuları da unutmayan Nijs, fermuar kısmına küçük bir de joystick yerleştirmiş.

8/39

Bomba biçimindeki bu çalar saati her gün etkisiz hale getirmek zorundasınız. Yüksek sesli alarmı (patlama) durdurmak için doğru kabloyu çekmelisiniz. Kod her gün otomatik olarak yenileniyor.

9/39

Japonlar teknolojide sınır tanımıyor. Bu şemsiye tam bir teknoloji tutkunu.

10/39

"Pileus Umbrella" adlı bu şemsiye entegre kamerası sayesinde çekim yapabiliyor ve bu görüntüleri kablosuz internet sayesinde doğrudan internete aktarabiliyor.

11/39

Hatta mobil bir projektöre sahip olan bu şemsiye iç kısmı bir ekran gibi kullanarak görüntü verebiliyor.

12/39

Boncuk Saat

13/39

Boncuk Saat

14/39

Batmayan anahtarlık Eşya içine gizlenen 47 santim uzunluğunda, şişebilen, parlak, turuncu renkli bir tüp sayesinde eşya, suya düştüğünde su yüzeyinde kalabiliyor. Şişerek açılan ve 30 saniye içinde eşyayı su yüzüne çıkarabilen tüp 120 gram ağırlığı kaldırabiliyor.

15/39

Taşınabilir Palet

16/39

Taşınabilir Palet

17/39

Elektronik Kesme Tahtası Üzerindeki gıdaların ağırlığını dijital olarak gösterebiliyor. Gramla belirtilen yemek tariflerine uymak veya diyet yaparken programınıza sadık kalmak bu ürün ile oldukça kolaylaşacak gibi görünüyor.

18/39

Vantilatörlü kravat USB ile çalışan bir kravat. Kravatın düğüm bölümünde bulunan vantilatör sıcak günlerde serinlemenize yardımcı oluyor.

19/39

Entergre pili sayesinde PC başında olmasanız bile serinleyebiliyorsunuz.

20/39

USB Tükenmez Kalem James Bond tükenmez kalemi yazabiliyor ve buna ek olarak gizli kamerası ile sesli video çekimi yapıp bunu dâhili belleğine kaydedebiliyor. 30 saate kadar kayıt yapılabiliyor.

21/39

Bu mikrofonun USB ile bir alakası yok ama gerçekçi stereo kayıtlar yapabiliyor. Özel şekli sesi bir insanın duyacağı şekilde kayıt edebiliyor. Fakat fiyatı da doğal olarak buna etki ediyor.

22/39

En havalı gömlek Gömleğe monte edilmiş iki vantilatör içinizi ferahlatıyor...

23/39

24/39

Fare Süpürge Çalışma masanız artık daha temiz...

25/39

Lazer Makas

26/39

İç tarafına gizlenmiş özel ekranı sayesinde dokunmatik olarak kullanılabilen ağaç radyo

27/39

Pratik tost makinesi

28/39

Eldiven ve ayakkabı kurutucu

29/39

Yemeklerin soğumasını engelleyen bu tabaklarda yumurta dahi pişirebilirsiniz.

30/39

Dış fırçası temizleyicisi...

31/39

Teknolojiye ayak uyduran bu çakı mp3 çalar özelliğine sahip

32/39

Şarj edilebilir cep sobası

33/39

Yeni eğlence parmak oyunları

34/39

Jel kıvamında uzaktan kumanda

35/39

Katlanılabilir bisiklet

36/39

Kredi kartı bilgileri, pin kodları ve benzer diğer önemli ve hassas şifrelerinizi veya verilerinizi güvenli bir şekilde yönetmenize ve saklamanıza yardımcı bir cihaz.

37/39

Limon enerjisiyle çalışan saat

38/39

Yetişkinler için görünmez ağaç ev. Yüksek teknolojiyle yapılan bu evde tüm konfor mevcut.

39/39