Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

En hazırcevap ünlüler

Konuşma Hacettepe Üniversitesinde Cem Yılmaz ile bir Hacettepeli arasında geçmektedir: Çocuk: Cem bey basında sizin hakkınızda karizmatikmiş diye söylentiler çıkıyor. size göre sizin karizmanız var mı? Eğer varsa kaç cm?

1/14

Cem Yılmaz: Valla karizma insanın içinde hissettiği bir şeydir. Sen içinde kaç cm hissediyorsan benim de karizmam o kadar.

2/14

Sokrates bir gün yürürken , tek kişinin geçebileceği kadar mesafe olan bir mevkiide dönemin soylularından biriyle karşı karşıya gelir ve ikisi de durur... Kısa bir süre bakıştıktan sonra :

3/14

Soylu: " Ben senin gibi pis bir zavallıya yol vermem!" Sokrates: "Ben veririm..."

4/14

Bir toplantıda bir genç Mehmet Akif'i küçük düşürmek için sorar; -Affedersiniz, siz veteriner misiniz? Mehmet Akif'in cevabı; -Evet, bir yeriniz mi ağrıyordu.

5/14

Kulaklarının büyüklüğü ile ünlü Galileo'ye hasımlarından biri: - "Efendim", demiş. "Kulaklarınız, bir insan için biraz büyük değil mi?"

6/14

Galileo: - "Doğru", demiş. "Benim kulaklarım bir insan için biraz büyük ama, seninkiler bir eşek için fazla küçük sayılmaz mı?"

7/14

Show tv'deki ateş hattı programında reha muhtar prens charles'ın müslüman olduğu yönündeki söylentileri eleştirmektedir. Konuyu diyanet işleri başkanıyla tartışmaktadır:

8/14

-Efenim prens Charles'ın müslüman olduğunu söylüyorlar. Peki ama öyle bir adamdan müslüman olur mu? -Olur tabi neden olmasın? -Ama efenim nasıl olur? -Reha bey siz müslüman mısınız? -Tabi müslümanım efendim. -Siz namaz kılıyor musunuz? -Hayır. -Oruç tutuyor musunuz? -Hayır. -İçki içiyor musunuz? -Evet. -E sizden nasıl müslüman oluyorsa, ondan da en az sizin kadar müslüman olur.

9/14

Muhabir: "Müslüm bey, Hakan Taşıyan için arabeskin yeni peygamberi diyorlar. Ne diyorsunuz?"

10/14

Müslüm Gürses: "Ben öyle bir peygamber gönderdiğimi hatırlamıyorum"

11/14

Yavuz Sultan Selim seferleri gizli tutarmış... Vezirin teki de inatla soruyomuş nereye sefere gidiyorsunuz diye... Yavuz - Sen sır tutmasını bilir misin? Vezir - Evet hünkarım, bilirim Yavuz - Ben de.

12/14

Fatih Altaylı, Erman Toroğlu için: "O kabzımal futboldan ne anlar ki" deyince...

13/14

Erman Toroğlu: "Ben eski futbolcu ve hakemim futboldan anlarım, kabzımalım hıyardan da anlarım"

14/14