Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Estetik kurbanı ünlüler

Bazı ünlülerin estetik merakı, yüz ifadelerinin tamamen değişmesine yol açıyor. Megan Fox bunlardan biri. Genç yıldız estetik yaptırdığını reddetse de, şu anki yüz ifadesi Hope and Faith dizisinde oynadığı günlerden çok farklı. Uzmanlar Megan Fox’un çene ve yanak implantları taktırdığını, birkaç kez burun estetiği yaptırdığını, göz kapaklarını gerdirdiğini ve göz çevresine botoks yaptırdığını düşünüyor.

1/10

Amerikalı repçi Lil' Kim de estetik yaptırmadan duramayanlardan. Uzmanlara göre çene ve yanak implantları taktırmış, göz kapaklarını gerdirmiş ve cildinin rengini açtırmış.

2/10

Disney’in çocuk yıldızlarından Hilary Duff, genç yüz ifadesini korumak için pek çok kez botoks yaptırdı.

3/10

İngiliz televizyon sunucusu Lisa Rinna, tam bir botoks bağımlısı. Dudaklarını ve göğüslerini büyüten sunucu, eski halinden çok farklı görünüyor.

4/10

Oskarlı oyuncu Mickey Rourke’un yüzü, yıllardır geçirdiği yüz gerdirme operasyonları sonucunda mahvoldu.

5/10

Versace markasının başındaki isim olan Donatella Versace’nin kaç operasyon geçirdiği bilinmiyor. Ancak en azından yüz gerdirme operasyonu yaptırdığı, dudak implantı taktırdığı ve burnunu yaptırdığı belli oluyor.

6/10

Estetik yaptırmaya çok genç yaşlarda başlayan ve bu yüzden sık sık eleştirilen Heidi Montag Pratt, en az 10 farklı estetik operasyon yaptırdı. Göğüslerini büyüten, kaşlarını gerdiren ve burnunu küçülttüren yıldız, sık sık da botoks yaptırıyor.

7/10

Bay Las Vegas olarak tanınan Wayne Newton, o kadar çok estetik yaptırmış ki, gençliğindeki yüzüne sahip olmuş. Yüz gerdirme ve kaş kaldırtma operasyonları geçiren Las Vegas şovmeni, sayısız kez de botoks yaptırmış.

8/10

Cher’in yüz ifadesi neredeyse son 10 yıldır aynı. Estetik operasyonlarına başlamadan önce de bir hayli güzel olan şarkıcının yüzü şimdi tamamen estetikli. Yüz gerdirme ve göğüs implantı için operasyon geçiren şarkıcı, muhtemelen pek çok kez de botoks yaptırdı.

9/10

Gereksiz estetiğin gereksiz sonuçlarından biri de Meg Ryan’ın yüzünde görülebiliyor. Bebek yüzlü aktris dudaklarını şişirdikten ve pek çok kez botoks yaptırdığı için, yüz mimiklerinin bir kısmını kaybettiği söyleniyor.

10/10