Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Evde modunuzu yükseltebilecek aktiviteler

Karantina sürecinde evlere kapanılmasının ardından insanlar verimli vakit geçirebilecekleri aktiviteler aramaya başladı.

1/12

Geçtiğimiz karantina sürecinde evlerinde kanaviçeye başlayanlardan desenli ev yapımı ekmeklere kadar birçok yöntem denendi.

2/12

Bu süreçte telefonlarını ellerinden düşürmeyenlerin yanında her türlü el becerisi işlerinden uzak durmak isteyenler için elbette klasik de olsa vakit geçirmeye yarayacak tavsiyeler bulunuyor.

3/12

Bitkilerden hoşlanan biriyseniz yeni bitkilerin bakımını üstlenmek veya evdeki diğer çiçeklerinizle, bitkilerinizle vakit geçirmek sizleri motive edecektir.

4/12

Eğer çocuklarınızla birlikteyseniz onlarla oldukça keyifli vakit geçirebileceğiniz için de şanlısınız. Çünkü çocuklar öğrenmeye ve etkinlik yapmaya bayılırlar.

5/12

Sadece oyun oynayarak değil, çocuklarınızla mutfağa girerek onlarla birlikte eğlenceli tarifler hazırlayabilirsiniz.

6/12

Müzik dinlemekten veya yapmaktan hoşlanıyorsanız, ilginizi çeken müzik aletiyle kendinizi geliştirebilirsiniz.

7/12

Daha profesyonel olarak atölyelerde yapılan seramik sanatçılığı ilginizi çekiyorsa, sosyal medyadan bununla ilgili basit tüyolar alarak evde kendi özgün seramiklerinizi üretebilirsiniz.

8/12

Midenize ve damağınıza düşkün bir insansanız ve yeni tatlar denemeyi seviyorsanız, her mutfağa ait yiyecekleri deneyimlemek için vakit kaybetmemelisiniz. Her gün bir yeni tarif deneyerek kendinizi mutfakta geliştirebilirsiniz.

9/12

Malzemelerine internetten kolayca ulaşarak kendinize 'çamur heykelciliği' gibi bambaşka bir hobi edinebilirsiniz.

10/12

Tüm bunlardan uzak ve klasik bir insan olduğunuzu iddia ediyor, yeni hikayeleri, yeni insanları, yeni bilgileri kitaplardan almayı seviyorsanız kitap okumak da oldukça keyifli vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

11/12

Keşfetmeye vakit ayıramadığınız, her zaman izlemek için ertelediğiniz filmleri ise ertelememenin tam vakti... Evde vakit geçirmek için yapabileceğiniz aktivitelerden biri de film izlemek.

12/12