Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ezgi Mola bilinmeyenlerini anlattı

Sempatik oyuncu Ezgi Mola, hakkında bilinmeyenleri anlattı...

1/25

Gazetelerin seri ilanlar bölümlerine bakmak çocukluktan beri en büyük zevklerimden biri. Alacağımdan değil hayal dünyamı genişletmek için.

2/25

Öğrenciyken sırf evi çok sevdim diye içini gezip alamayacağım evlerin pazarlığını yapmışlığım bile var! İtiraf ediyorum, yanımda ev sahibi ya da emlakçı varken, o koltuğumu şuraya koyarım, bunu böyle yaparım" demişliğimde de...

3/25

Şimdi ise emlak almak ya da kiralamak isteyen arkadaşlarım bana danışmadan harekete geçmiyor. Okazyon evler, fırsat daireler, ebeveyn banyolar, kısmi manzaralar ve "Bu daire kaçmaz" ilanları favorilerim.

4/25

2000 yılında henüz konservatuvara girmeden önce bir televizyon kanalında program editörlüğü yaptım.

5/25

İnternetin herkes tarafından uluşılabilir olmaya başladığı dönemlerdi ve çalıştığım program da internetle ilgiliydi...Girişimci internet sitelerini bulur, kurucularıyla iletişime geçer, onları kanal kapısından alır, ağırlar, sorular sorar ve programın montajına girerdim. Programı hazırlayan ve sunun kişi bana bütün sorumlulukları veriyordu.

6/25

Bir de pek kimse bilmez ama, Organize İşler filminin çekimlerinde hem prodiksiyonda hem de sanat grubunda çalıştım.

7/25

Kendi işimi başkasına yaptırmak yapıma uymuyor. Belki çok iyi bir yönetici olamam ama çok iyi bir yönetici asistanı olabilirim. Mesela evde yapılması gereken bir iş varsa onu ben yapmalıyım. "Durun ben yaparım" gibi bir halim var.

8/25

Sorumluluk almayı bildiğim için hoşuma gidiyor. Hatta bürokratik süreçlerden bile sıkılıyoum. Doğalgaz mı kapatılacak, otomobilin muayene zamanı mı geldi? Ezgi yapar!

9/25

Evimi tadiyata sokarken şahane bir marangoz bulduktan (Süleyman Usta'ya sevgiler) ve kendisi bana şarjlı tornavidayı hediye ettikten sonra "Bu işi ben de yaparım" dedim.

10/25

Artık kim monte edilmesi gereken bir eşya alsa kapımı çalıyor ya da "Ezgi şunu bir hallediver" diye beni arıyor. Altını çizmek isterim ki tornavidamın şarjlı olması büyük avantaj. Böylece işim hiç bölünmüyor. Doyasıya #marangozculukqeyfi!

11/25

Beni motosiklet ya da otomobille saatlerce yol yaparken görebilirsiniz. Bundan asla şikayet etmem, blakis keyif alırım. Yeni çıkan otomobillerin özelliklerinden, eskilerinin ne kadar yaktığına, gazı köklediğinizde bunu size ne kadara mal olacağına kadar tüm gereksiz detayları iyi bilirim.

12/25

Tabii bu, çantamda İstanbulkart olmadığı anlamına gelmesin, çünkü var. Rampaların ustasıyım, gözlerinin hastasıyım.

13/25

Mutfakta olmayı çok seviyorum. Sanırım bu da çocukluğumdan gelen bir şey. İnsan yemek yemeği sevince yapma kısmında da bir takım öncelikleri ve zevkleri olmaya başlıyor.

14/25

Zeytinyağlı barbunyamın, taze fasülyemin ve börülcemin lezzeti dillere destan. Valla bir yapsam parmaklarınızı yersiniz. Bilmediğiniz Ezgi ve daha fazlası Glamour Türkiye Haziran Sayısında

15/25

Güzel oyuncu Ezgi Mola...

16/25

Güzel oyuncu Ezgi Mola...

17/25

Güzel oyuncu Ezgi Mola...

18/25

Güzel oyuncu Ezgi Mola...

19/25

Güzel oyuncu Ezgi Mola...

20/25

Güzel oyuncu Ezgi Mola...

21/25

Güzel oyuncu Ezgi Mola...

22/25

Güzel oyuncu Ezgi Mola...

23/25

Güzel oyuncu Ezgi Mola...

24/25

Güzel oyuncu Ezgi Mola...

25/25