Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Futbolda şike operasyonu için kim ne dedi

ÖMER ÜRÜNDÜL Öncelikle çok büyük bir olay… Gerçekten bende şaşkınlıkla izliyorum gelişmeleri. Çok ciddi boyutta da futbolda bir deprem diyebiliriz Türk futbolu için. Tabi ki gelişmeleri izleyeceğiz, fikir belirtmek için henüz erken. Ama bu düzeyde bugüne kadar hiç böyle bir şey olmamıştı. İlk defa bu boyutta bir şey olması işin çok büyük boyutlarda olduğunu gösteriyor.

1/10

ALİ ŞEN İnanılır gibi değil. Şu anda konuşmak için çok erken. Biz sadece son dakika gelişmeleri takip ediyoruz... Çok şaşkınım.

2/10

TURGAY ŞEREN Aziz Yıldırım Bey benim çok sevdiğim bir isimdir. Onun böyle bir olaya karılaştığını hiç zannetmiyorum. Zaten Fenerbahçe´nin ve Aziz Yıldırım´ın böyle bir olaya ihtiyaçları yok, gereği de yok. Ama bu neden böyle bir şey olmuş, ben de televizyondan izledim. Hayretler içinde kaldım. İmkanım olsa yanına gider kendisini teselli ederim. Çünkü bu sonunda herhalde en ufak bir yanlışı olmadığı çıkacaktır.

3/10

KANAT ATKAYA Olay üzerine detaylı analiz yapılacak bir şey değil. Ne olduğunu tam olarak anlamak gerekiyor. Trabzonspor’un bir takım iddiaları vardı. Sedat Peker bağlantısı konuşuluyor. TFF’nin de dışarı bırakılması olayın polis tarafından yürütülüyormuş gibi görünüyor.

4/10

FERUDUN NİĞDELİOĞLU İşlemler henüz sona ermediği için alınanların hiçbiri suçlu değiller. Bundan başka yorum yapmamıza da gerek yok.

5/10

SEYİT İÇGÜL Biz de öyle bir şey olmaz. Vicdanımız da rahat. Kim ne yaptıysa cezasını çeksin, kim olursa olsun.

6/10

FATİH TERİM Şu anda antrenmana çıkıyorum.

7/10

BÜLENT YAVUZ Detayını çok iyi bilmiyorum. İtalya´da bunu benzer bir operasyon yapılmıştı. Yıllardır Türk futbolunda teşvik pirimi, şike hep konuşuldu. Ama ne kadarı doğru bilemiyoruz. İlerleyen saatlerde ayrıntılar ortaya çıktıkça daha da net konuşabiliriz...

8/10

GÜRCAN BİLGİÇ Görüşlerimi gazetede yazacağım.

9/10

HALİL ÜNAL Biz de olayları kamuoyundan takip ediyoruz. Kulübümüzde bir arama olmadı. Ne emniyetle ne de gözaltına alınanlar bir görüşmem olmadı. Ben İstanbul’a gelmeyeceğim, kulüp avukatları gerekli işlemleri yapıyorlar.

10/10