Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Genç ve Rus turistler parti otellerini tercih ediyor

Kemer'e gelen genç turistler, çocuk kabul etmeyen ve gün boyu köpük partisi, makarna savaşı, color parti yapan otelleri tercih ediyor.

1/10

Özellikle 'parti konseptli otel' olarak tabir edilen ve çocuk kabul edilmeyen oteller Rus, Ukraynalı ve Türk tatilciler tarafından tercih ediliyor.

2/10

Parti konseptli otellerde sabah saat 09.00'da kabin başına geçen DJ, çaldığı hareketli müziklerle tatilcileri coşturuyor.

3/10

Gün boyu havuzda su voleybolu, köpük partisi, sörf tahtası üzerinde makarna savaşı, color parti gibi etkinlikler yapılırken, akşam ise neon partilerle eğlence gece yarısına kadar sürüyor. Gece de isteyenler için Kemer'in ünlü gece kulüplerine turlar yapılıyor.

4/10

Rusya'nın Vologda kentinden gelen 25 yaşındaki Alena Reneva, "Üçüncü kez burayı tercih ediyorum. Buraya gelmemin nedeni her gün burada partilerin olması ve eğlencenin gün boyu olması" dedi.

5/10

Aynı kentten gelen 23 yaşındaki Olga Poletaeva, "İkinci kez burayı tercih ediyorum. Her gün partiler var. Animasyonun gün boyu eğlenceler düzenlemesinden dolayı her sene buraya geliyorum" diye konuştu.

6/10

7/10

8/10

9/10