Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Görkemli girişlerden hoşlanan ünlüler

Tüm dikkatleri üzerine çeken yıldızlar. Nicole Kidman dünyanın en büyük yıldızlarından biri, dolayısıyla etkileyici bir giriş yapmayı bilmesine şaşmamak gerek. 46 yaşındaki yıldız bu seksi kıyafetiyle 10. Huading Ödülleri'nde bütün kalabalığın ilgisini üzerine çekti. Bu törende ona eşlik eden kişi, Çin'in Oscar adayı Jackie Chan'di.

1/28

Sandra Bullock ve George Clooney, Gravity (Yerçekimi) adlı yeni filmlerinin Venedik Film Festivali'ndeki tanıtımına havalı bir şekilde geldiler.

2/28

Pharrell Williams, MTV Video Müzik Ödülleri'ne bütün arkadaşlarını davet etmişti - ve törene bisikletleriyle geldiler!

3/28

Lady Gaga 2011 Grammy Ödülleri'ne şeffaf bir yumurta içinde gelmişti! Sahneye bu yumurtanın içinde taşındı ve sonra çıkıp 'Born This Way' adlı şarkısını seslendirdi.

4/28

Will Smith, Angelina Jolie ve Jack Black, Shark Tale (Köpekbalığı Hikayesi) adlı filmin fotoğraf çekimine devasa bir şişme köpekbalığı üzerinde geldiler

5/28

İşte bu tam anlamıyla görkemli bir giriş! Bradley Cooper ve Sharito Copley The A-Team (A-Takımı) adlı filmin galasına tankla geldiler.

6/28

Pippa Middleton imkansızı başardı ve 2011 yılındaki kraliyet düğününde kız kardeşi Kate'ten daha fazla ilgi çekti. Ve bunu da işte bu elbiseyle başardı.

7/28

Sacha Baron Cohen 2012'deki Oscar törenine The Dictator (Diktatör) filmindeki karakterine bürünerek gelip kırmızı halıya ve TV sunucusu Ryan Seacrest'in üzerine yapay küller saçınca olay olmuştu

8/28

Kim Kardashian doğumdan sonra halkın arasına ilk kez çıktığında bütün gözlerin üzerinde olacağını gayet iyi biliyordu ve kimseyi hayal kırıklığına uğratmadı. Onu burada Paris Moda Haftası'nda görüyoruz.

9/28

Demi Moore Charlie's Angels: Full Throttle (Charlie'nin Melekleri: Tam Gaz) adlı filmin 2003'teki galasına, eski kocası Bruce Willis ve o zamanki sevgilisi Ashton Kutcher da dahil olmak üzere maaile gelmişti.

10/28

Nicki Minaj 2012 Grammy Ödülleri'ne papa kılığına bürünmüş bir adamla birlikte gelerek olay yaratmıştı.

11/28

Jessica Alba ve koruma görevlisi Machete (Ustura)adlı filmin Los Angeles'taki galasına havalı bir şekilde geldiler

12/28

Hugh Jackman, Oprah Winfrey ile olan röportajına telden kayarak iniş yaptı.

13/28

ennifer Lopez The Back-Up Plan (B Planı) adlı filmin galasına bu sevimli köpekle birlikte katıldı

14/28

Basketbol yıldızı Shaquille O'Neal, Grown Ups 2 (Büyükler 2) adlı filmin galasında Adam Sandler'ı kucağına aldı.

15/28

Shania Twain Las Vegas'taki Caesars Palace oteline at üzerinde girmeye karar verdi

16/28

John Travolta motorcuları konu alan Wild Hogs (Çılgın Motorcular) filminin galasına tabi ki de Harley Davidson marka motorla geldi.

17/28

Tom Hanks Larry Crowne adlı filmin 2011 yılındaki galasında neredeyse tanınmayacaktı. Görkemli girişler insanların seni fark etmesi için yapılır, Tom

18/28

Katy Perry 2010 MTV Video Müzik Ödülleri'nde ay adamıyla karşı karşıya geldi.

19/28

Emma Thompson Love Punch (Aşk Sarhoşu) adlı filmin Toronto Uluslararası Film Festivali'ndeki galasında kadife kordonu boğazına doladı.

20/28

Colin Farrell'in rol aldığı The Recruit (Çaylak) adlı film başarılı olamadı ama Colin yanına Britney Spears'i alarak herkesin ilgisini çekmeyi başardı!

21/28

Jessica Simpson New York'ta düzenlenen Ace Ödülleri'nde topuğu metro mazgalına sıkışınca istemeden de olsa tüm dikkatleri üzerine çekti

22/28

Michelle Rodriguez Miami Vice filminin galasında kırmızı halıya tırmanmaya mı çalışıyor acaba

23/28

Robert Downey Jr ve Zach Galifianakis Due Date (Git Başımdan) adlı filmin Londra'daki galasında gölgede kaldılar.

24/28

Gwyneth Paltrow Iron Man 3 adlı filmin dünya prömiyerine giydiği şeffaf panelli tuvaletle tüm dikkatleri üzerine çekti

25/28

Alec Baldwin Cannes Film Festivali'nde karısı Hilaria Thomas'ı kucağına alarak fotoğrafçılara keyifli anlar yaşattı.

26/28

Cuba Gooding Jr, bu yılın başlarında New York'ta düzenlenen Tony Ödülleri'nde bir limuzinin üzerinde dans etti. Bu da dikkat çekmenin başka bir yolu

27/28

Aktör James Deen The Canyons adlı filmin galasında yazar Bret Easton Ellis'in sırtına çıktı. Bu gerilim filminde Lindsay Lohan da yer alıyor.

28/28