Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Haftanın fotoğrafları

Bu haftanın öneli olayları fotoğraflandı... Başbakan Davutoğlu Bingöl'de Başbakan Ahmet Davutoğlu, toplu açılış törenine katılmak üzere geldiği Bingöl'de eşi Sare Davutoğlu ile birlikte sevgi evlerini ziyaret etti. Başbakan Davutoğlu, ziyarette çocuklarla satranç oynadı.

1/12

Avrupa'daki sığınmacı krizi Ülkelerindeki savaştan kaçarak Avrupa ülkelerine ulaşmaya çalışan çok sayıda sığınmacının, sınır geçişlerine getirilen kısıtlamalar nedeniyle Makedonya-Yunanistan sınırındaki zorlu hayat koşullarında çaresiz bekleyişleri devam ediyor.

2/12

'I Am The Greatest: Muhammad Ali' sergisi Londra'da açılıyor İngiltere'nin başkenti Londra'da bulunan O2 arena'da açılan'I Am The Greatest: Muhammad Ali' sergisinde, ünlü boksör'ün profesyonel boks hayatında kullandığı eldivenleri, ayakkabıları, şampiyonluk kemerleri ve daha bir çok eşyası sergileniyor. 4 Mart'da başlayacak sergi 31 Ağustos'da sona erecek.

3/12

Manda ve atlarını kaplıcada yıkıyorlar Bitlis'in Güroymak ilçesine bağlı Budaklı köyündeki kaplıca, yaz aylarında turistlere, kışın ise Manda ve atlara ev sahipliği yapıyor. Güroymak ilçesine 7 kilometre uzaklıktaki Budaklı köyünde bulunan ve 40 derece sıcaklıktaki suyuyla özellikle yaz döneminde şifa arayan yerli ve yabancı turistleri ağırlayan Budaklı kaplıcası, kışın da Manda ve Atların uğrak yeri haline geliyor. Dondurucu soğuğa rağmen Köylüler At arabalarında koştuğu atlarını ve besledikleri Mandaları etrafı karla kaplı kaplıcaya götürerek yıkıyorla

4/12

Endonezya'da muson yağmurları Muson yağmurlarının başlamasıyla Endonezya'nın Jakarta kenti sokakları sel sularıyla kaplandı. Kent sakinleri sel sularına rağmen günlük yaşantılarını devam ettirmeye çalış

5/12

Avrupa'daki sığınmacı krizi Binlerce sığınmacı, Yunanistan'ın Makedonya sınırındaki İdomeni köyünde bekleyişlerini sürdürüyor. Geçen Pazar gününden bu yana aralıklarla sığınmacıların geçişlerine kapanan ve kısıtlı sayıda geçiş izni verilen Makedonya sınırından bugün 300 sığınmacının geçişine izin verildi.

6/12

İstanbul'da sis etkili oldu İstanbul'da gece oluşan sis sabah saatlerinde de etkili oldu. Kent genelinde etkili olan sis nedeniyle boğazdan transit gemi geçişlerine izin verilmezken, İDO ve Şehir Hatları seferlerinin ise yapıldığı bildirildi

7/12

Endonezyalı Müslümanlar dünya barışı için dua etti Endonezya'nın Banda Aceh kentinde emniyet müdürlüğü önünde toplanan binlerce Müslüman dünya barışı ve terörün sonlanması için dua etti.

8/12

stanbul'da akşam İstanbul'da yağışlı geçen günün ardından akşam saatlerinde Karaköy-Üsküdar seferini yapan vapurun iskeleden ayrılışı fotoğraf karesine böyle yansıdı.

9/12

Real Madrid – Atletico Madrid İspanya Birinci Futbol Ligi (La Liga) 26. hafta mücadelesinde, Real Madrid ile Atletico Madrid takımları Madrid’deki Santiago Bernabeu Stadı’nda karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı kaybeden Real Madrid takımının futbolcularından Cristiano Ronaldo, üzüntü yaşadı.

10/12

Endonezya'da Dang virüsüyle mücadele Endonezya'nın Surakarta kentinde Dang virüsüyle mücadele kapsamında bazı semt ve okullarda ilaçlama çalışması yapıldı.

11/12

İsrail'in ihlallerine karşı "kitap okuma zinciri" "Gazze Okuyor" etkinliği çerçevesinde Gazze limanında toplanan Filistinli gençler, İsrail'in Batı Şeria ve Kudüs'teki ihlallerine karşı başlayan halk ayaklanmasına desteklerini ifade etmek için kitap okuma zinciri oluşturdu.

12/12