Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Hande Soral'a Frida Kahlo makyajı

Hande Soral, ünlü ressam Frida Kahlo’yu canlandıracak.

1/15

Çolpan İlhan ve Sadri Alışık Tiyatrosu bünyesinde sahnelenecek olan “Dali’nin Kadınları” oyununda ünlü ressam Frida Kahlo’yu canlandıracak olan Hande Soral adım adım değişti.

2/15

Provaları son hızıyla devam eden “Dali’nin Kadınları” oyununun başrol oyuncularından Hande Soral, “Frida Kahlo, zor bir hayat yaşamış ama eserleriyle de döneme damgasını vurmuş, dünyaca ünlü popüler bir kültür ikonu.

3/15

İlk tiyatro oyunum ve uzun süredir provadayız. Çok heyecanlıyım… Fotoğraf çekimlerindeki benzerliğe ben bile inanamadım” dedi

4/15

Erdi Işık tarafından kaleme alınan, Ali Düşenkalkar’ın yönetmenliğini yaptığı, başrollerini Hatice Aslan, Devrim Nas, Hande Soral, Gülin İyigün ve Açelya Devrim Yılhan’ın paylaştığı “Dali’nin Kadınları”, 13 Ekim Cumartesi, Zorlu PSM de tiyatro severlerle buluşacak.

5/15

Çarpıcı ve değişik bir üslup ile sahneye aktarılacak olan ve absürt komedi olarak nitelendirilen, aynı zamanda müzikal, trajedi ve gerilim unsurlarının da olduğu oyunda izleyiciler, olağandışı bir yüzleşmeye tanık olacak...

6/15

Hande Soral Demirci 31 yaşında genç, yetenekli Türk oyuncudur..

7/15

Oyunculuğa izleyici olarak gittiği Komedi Dükkanı'nın bir bölümünde sahneye konuk oyuncu olarak çıkmış ve program bitiminde yapımcı tarafından oyunculuk yapması konusunda teklif almıştır.

8/15

1,60 boyunda olan oyuncu Hande Soral'ın kız kardeşi de kendisi gibi oyuncu olmuştur.

9/15

Soral 2017 yılında sinema oyuncusu İsmail Demirci ile evlendi.

10/15

Güzel Hande Soral bir çok dizi ve sinema filminde rol almıştır.

11/15

Hande Soral ve İsmail Demirci çifti.

12/15

Hande Soral annesi Sebahat Soral ve kız kardeşi Bensu Soral ile düğün hazırlığı yaparken

13/15

Güzel oyuncu Hande Soral

14/15

Güzel oyuncu Hande Soral

15/15