Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Havadan fotoğraflarla San Francisco

Amerika Birleşik Devletleri'nin Kaliforniya eyaletinin kuzeyinde yer alan San Francisco, Körfezi Bölgesi'nin en önemli kültürel ve finansal merkezi konumunda. San Francisco'nun en yüksek tepesi olan Twinpeaks üzerinde büyük verici sistemi bulunuyor.

1/13

Amerika Birleşik Devletleri'nin Kaliforniya eyaletinin kuzeyinde yer alan San Francisco, Körfezi Bölgesi'nin en önemli kültürel ve finansal merkezi konumunda. Dünyaca ünlü Golden Gate Köprüsü çoğu zaman sisler arasında kayboluyor.

2/13

3/13

4/13

Amerika Birleşik Devletleri'nin Kaliforniya eyaletinin kuzeyinde yer alan San Francisco, Körfezi Bölgesi'nin en önemli kültürel ve finansal merkezi konumunda. Şehrin üzerini kaplayan sis bu şekilde görüntülendi.

5/13

6/13

7/13

Amerika Birleşik Devletleri'nin Kaliforniya eyaletinin kuzeyinde yer alan San Francisco, Körfezi Bölgesi'nin en önemli kültürel ve finansal merkezi konumunda. 326 metre yüksekliğe sahip hala inşası devam eden Salesforce gökdeleni San Francisco'nun yeni en yüksek binası olması özelliğine sahip.

8/13

Amerika Birleşik Devletleri'nin Kaliforniya eyaletinin kuzeyinde yer alan San Francisco, Körfezi Bölgesi'nin en önemli kültürel ve finansal merkezi konumunda. San Francisco'nun finans bölgesinde bulunan TransAmerica - Pyramid binasının havadan görünümü.

9/13

10/13

11/13

San Francisco'nun finans bölgesinin havadan görünümü.

12/13