Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Hepsi aynı kadın

İlk bakışta sıradan gibi görünen bu kadın TV ekranlarının ve magazin basınının en çok takip edilen ünlülerinden biri.. Ama onu bu haliyle tanımak mümkün değil.

1/22

2000'li yılların başından beri öyle bir değişim geçirdi ki bu ünlü...

2/22

Üçüncü sayfa güzeli olarak başladığı kariyerinde manken oldu, reality show yıldızı oldu, sonunda da kelimenin tam anlamıyla baştan aşağı "kas yumağı" haline dönüşerek vücut geliştirmeci oldu. Hatta bir kupa bile kazandı.

3/22

İşte Jodie Marsh'ın sarışınlıktan esmerliğe oradan da kızıl saçlı bir vücutçuya dönüşümünün fotoğraflı öyküsü.1978 doğumlu Jodie Marsh kariyerine manken olarak başladı.

4/22

Ama asıl ününü İngiliz tabloid basınına verdiği pozlarla sağladı.Ardından Essex Wives aldı realiy show programında ekranda göründü.

5/22

Bu programda yer aldıktan sonra da bir çok firmadan mankenlik teklifleri geldi.Kariyerindeki önemli dönüm noktalarından biri Türkiye'de de Biri Bizi Gözetliyor adıyla yayınlanan Big Brother oldu.

6/22

Ondan sonra da bu yarışmanın çeşitli versiyonlarında yer aldı. Kariyerinin ilk döneminden bu yana sık sık estetik kliniklerin kapısını çalmaktan da çekinmedi Jodie Marsh.

7/22

Sık sık kendini kelimenin tam anlamıyla tepeden tırnağa yeniledi. Renkli lensler kullanarak göz rengini bile değiştirdi.

8/22

Uzun süre sarışın olarak göründükten sonra aniden saçlarını koyu renge boyatıp daha sade makyajyapmaya başladı.Ama onun en son yaptığı değişikliğin yanında bunların lafı bile olmaz.

9/22

Çünkü Jodie Marsh, 2009 yılında verdiği bir kararla vücut geliştirme sporuna yöneldi.

10/22

Marsh, bu radikal değişikliğin nedenini "Son iki yıldır görüntümden memnun değildim" diyerek açıklamıştı. Marsh, bu radikal değişikliğin nedenini "Son iki yıldır görüntümden memnun değildim" diyerek açıklamıştı.

11/22

2009 yılında vücut geliştirmeye başlayan Jodie Marsh, özel bir diyet ve egzersiz programıyla bugünkü görüntüsüne kavuştu. Hatta katıldığı bir şampiyonada kupa bile kazandı.

12/22

Marsh, bu görüntüsüne kavuşmak için günde 8 saat çalıştığını söylemişti. Marsh herkesi şaşırtan kaslı görüntüsünden çok memnun olduğunu da açıklamıştı.

13/22

Marsh "Daha önce kendimi hiç bu kadar seksi hissetmemiştim" diye konuşmuştu.

14/22

15/22

16/22

17/22

18/22

19/22

20/22

21/22