Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Hollywood'un ünlülerinin bilinmeyen ev halleri

Hollywood'un ünlülerinin sahne hallerini biliyoruz, Peki ya evlerindeki yani kapalı kapılar ardındaki durumları hakkında bir fikriniz var mı? İşte ünlülerin ev halleri...

1/35

Çok beğendiğiniz o ünlünün evini "pislik götürüyor" desek. Ya da evinde şeffaf iç çamaşırlarıyla dolaştığını söylesek. Bütün bunları biz iddia etmiyoruz elbette.

2/35

Bir zamanlar ünlülerin evlerinde çalışanlar gün gelip oradan ayrıldıklarında o ünlünün özel hayatıyla ilgili bütün kirli çamaşırlarını da ortaya döküyor. İşte eski yardımcılarının anlatımıyla ünlülerin kapalı kapılar ardındaki halleri.

3/35

Reese Witherspoon evinde bir melek gibiymiş. Üç çouk sahibi olmasına rağmen evini her zaman düzenli ve temiz tutarmış.

4/35

Yani yanında çalışanlara yapacak fazla iş bırakmazmış. Ayrıca kendi giymediği pahalı tasarım elbiselerini de yardımcılarına hediye edermiş.

5/35

Taylor Swifts ise evinde tam bir kedi kadın. Kendisi de bir kedi sahibi olan genç şarkıcının evinin her yerinde bu sevimli dostlarının fotoğrafları asılı.

6/35

Ayrıca yardımcıları Swift'in iç çamaşırları da dahil büyüt giysilerinin ve evinin her yerinin kedi tüyleriyle kaplı olduğunu söylüyor.

7/35

Bunları temizlemek elbette onların görevi. Swift, yardımcılarına süt ve mama almalarını söyleyip dışarıdaki kedileri de beslermiş.

8/35

Cindy Crawford'a gelince.... Herkes onunla çalışmak ister. Crawford 2012 yılında Cadillac için yapılan bir çekimde objektif karşısına geçti.

9/35

Çekimin sonunda da firma ona bir araba hediye etti. Yani bir Cadillac, Crawford ise "Sen ister misin. Benim bu arabaya ihtiyacım yok" diyerek Cadillac'ın anahtarlarını asistanına uzattı.

10/35

Evet, yanlış okumadınız Cadillac'ı asistanına hediye etti.

11/35

Kristen Stewart ise evinde kelimenin tam anlamıyla baca gibi tütermiş.

12/35

Stewart: zincirleme içtiği sigaraları söndürüp çöpe atmak gibi bir adete sahip değilmiş. Öyle ki evinin her yerinde hatta buz dolabında bile sigara izmaritleri bulurmuş çalışanları.

13/35

Demi Moore'un güzelliğine ne kadar düşkün olduğunu bilmeyen yok. Bu uğurda binlerce doları da estetik kliniklerine akıtıyor zaten.

14/35

Moore, kendi başınayken bile eğer ışık doğru açıdan gelmiyorsa aynaya bakmazmış. Bunun için de yardımcılarının ortamı yumuşak ışıkla aydınlatmasını istermiş.

15/35

Britney Spears ise bildiğiniz pasaklının önde gideniymiş. Eski yardımcıları ünlü şarkıcının yatağının altından yarısı yenmiş hamburgerler, kurabiyeler ve patates kızartmaları topladıklarını anlatmışlardı.

16/35

Spears eve geldiğinde üstünde başında ne varsa çıkarır hepsini de dolaba kaldırmadan işi bittiği yerde bırakırmış.

17/35

Tom Cruise ile Katie Holmes evli oldukları sırada yaşadıkları ev kelimenin tam anlamıyla sıkı bir disiplin ve sarsılmaz kurallarla yönetilirmiş.

18/35

Tıpkı bir otel gibi misafirlerin ve akrabaların eve giriş çıkışları da belirli saatlere bağlanmış, Ayrıca Tom Cruise kelimenin tam anlamıyla temizlik takıntısına sahipmiş. Kendi jimnastik aletlerini eşinin bile kullanmasına izin vermezmiş.

19/35

Değerli bir likör koleksiyonu olan George Clooney ise onu gözü gibi korurmuş.

20/35

Kendisinin olmadığı zamanlarda evdeki yardımcılardan birinin bu likörlerin tadına bakıp bakmadığını anlamak için de şişelere işaret koyarmış.

21/35

Peki ya Sandra Bullock'un gece ya da gündüz günün her saatinde perdelerini kapalı tuttuğunu ve yardımcılarını da bu konuda uyardığını biliyor muydunuz.

22/35

Bu iddialara göre Bullock, evinin birileri tarafından gözetlenmesinden korktuğu için böyle bir önlem alıyormuş kendince.

23/35

Johnny Depp'in ise Fransız şarkıcı ve oyuncu Vanessa Paradis ile birlikte yaşadığı dönemde ilginç duyları varmış evin içinde.

24/35

Paradis'nin yüksek topuklu ayakkabılarını ya da elbiselerini giyip onu güldürürmüş.

25/35

Jennifer Aniston da evinde rahat giyisierle dolaşmaktan hoşlanırmış.

26/35

Bir yardımcısının anlattığına göre sadece şu anda evli olduğu Justin Theroux'nun değil çalışanların önünde bile iç çamaşırları ya da şeffaf geceliklerle dolaşmayı severmiş Aniston.

27/35

Eski çalışanlarından biri Aniston ile Theroux'nun Grinin Elli Tonu adlı kitabı dikkatli bir şekilde okuyup özel hayatlarını hareketlendirmeyi ve bir çocuk sahibi olmayı bire konuşmuşlar aralarında.

28/35

Jessica Simpson'ın evinde çalışanlardan biri ise sürekli hayatından endişe edermiş, Çünkü Simpson kullandığı takma saçları ve kirpikleri evin her yerine gelişi güzel bir şekilde bırakırmış.

29/35

Hizmetçisi bir keresinde yatak odasında dev bir siyah örümcek gördüğünü sanmış. Ama sonra biraz daha dikkatli bakınca bunun Jessica Simpson'ın kullandıktan sonra ortaya fırlatıp attığı takma kirpiklerinden biri olduğunu fark etmiş.

30/35

Ryan Gosling'in ise inanılmaz bir sırrı varmış. Eski yardımcılarından birinin anlattığına göre aktör göğsündeki kıllardan hiç hoşlanmazmış.

31/35

Ryan Gosling bunun için de ayda bir kaç kez ağda yaptırırmış.

32/35

Christina Aguilera, Jason Bratman ile evli olduğu dönemde yardımcıları onun 'fantezi' giysilerini evin çeşitli yerlerinden toplamaktan bıkıp usanmıştı.

33/35

Eskiden çiftin evinde çalışan bir hizmetçinin söylediğine göre Aguilera, ilişkilerinin ilk günkü heyecanını koruyabilmek için seksi giysilerle dolaşırmış evde.

34/35

Günün sonunda ise yardımcıları onun giyip çıkardığı hemşire ya da hizmetçi kıyafetlerini yerlerden toplamak zorunda kalırmış.

35/35