Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

İki tekerleğin büyük şovu Eurasia Moto Bike Expo Fuarı

Eurasia Moto Bike Expo Fuarı İstanbul Fuar Merkezi'nde açıldı. Fuar 2 Mart'a kadar açık kalacak.

1/11

Eurasia Moto Bike Expo Fuarı İstanbul Fuar Merkezi'nde açıldı. Fuar 2 Mart'a kadar açık kalacak.

2/11

Motosiklet ve bisiklet dünyasının en büyük buluşması olarak kabul edilen “Eurasia Moto Bike Expo 2014” (Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı), kapılarını açtı.

3/11

Açılışını Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in yaptığı fuarda, 50’den fazla motosiklet ve bisiklet modelinin ilk tanıtımları yapıldı.

4/11

Geçen yıl 80 bin kişinin gezdiği fuara, bu yıl da benzer sayıda ziyaretçe gelmesi beklenirken, Eurasia Moto Bike Expo 2014’ü ziyaret edenler arasında yapılacak çekilişle bir kişiye Ducati Monster 696 ve bir kişiye de KTM 390 Duke motosiklet verilecek.

5/11

Bunların yanında yine ziyaretçiler arasında yapılacak çekilişte birer Bianchi, Ghost, Lapierre ve Carraro marka bisiklet verilecek.

6/11

Yeşilköy’deki İstanbul Fuar Merkezi’nde açılan ve pazar akşamına kadar açık kalacak fuar, motosiklet ve bisiklet dünyasının önemli yeniliklerine ev sahipliği yaptı.

7/11

8/11

9/11

10/11

Fuarın açılışını Maliye Bakanı Mehmet Şimşek yaptı. Şimşek, bisiklet kullanımının yaygınlaşması gerektiğini belirterek, "Ben bisiklete çok önem veriyorum, Bakan olmasam belki işe bisikletle gider gelirdim" dedi.

11/11