Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

İngiliz çift kira vermemek için otobüsü eve dönüştürdü

İngiliz çift eBay’dan aldıkları eski bir otobüsü motorlu bir ev haline getirerek Avrupa turuna çıktı.

1/13

Hiç her gün aynı yerde uyanmaktan sıkıldığınız oldunuz mu? Günlük rutinler bazen monotonlaşabilir, ancak zaman zaman evinizin konforuna dönmek de oldukça keyifli olabilir.

2/13

Bazense, sadece dolaşmak ve dünyayı görmek istersiniz. Eğer benzer hisler yaşıyorsanız, o zaman Tom Grantham ve Kay Barnes’ın ayak izlerini takip etmek isteyebilirsiniz.

3/13

Çift, 1.200 sterlin karşılığında eBay'den aldıkları eski bir Stagecoach otobüsünü baştan aşağı yeniden yarattı.

4/13

Toplu taşıma aracını şimdiye kadar gördüğünüz en tatlı motorlu eve dönüştürmeyi başaran çift, bu projeye yaklaşık olarak 10 bin sterlin harcamış.

5/13

Eski püskü koltuklar ve pis zeminlerin yerine, bu otobüste artık üç adet çift kişilik yatak, mutfak ve banyo bulunmakta.

6/13

Lad Bible ile röportaj yapan Tom Grantham, "Kay ile beraber motorlu bir ev arıyorduk ve bu otobüsü gördüğümüzde ve 'Neden olmasın?' diye düşündük. Araç aile tatillerimiz için çok ideal" dedi.

7/13

Üç çocuğu olan çift, otobüsleriyle İngiltere ve Avrupa’yı gezmiş. Bu süreç içerisinde otobüsleri çoğu ikinci el araçtan farklı olarak çok sık bozulmamış. Ancak İsviçre'de talihsiz bir olay meydana gelmiş.

8/13

9/13

10/13

11/13

12/13