Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Instagram'da takip etmeniz gereken fitness grupları

Telefon uygulamalarımızın vazgeçilmezi; facebook’u, twitter’ı ışık hızıyla sollayan Instagram...

1/15

Hepimiz onu çok seviyoruz. Kimimiz selfie, metro, kedi, köpek video ve fotoğrafları ile Instagram hesabımızı şenlendirirken; kimileri ise belirli bir konu etrafında paylaşımlar yaparak takipçi kazanma derdinde. Ve işte konu fitness olduğunda takip etmeniz gereken 11 Instagram hesabı…

2/15

@kayla_itsines: Kayla bir training coach yani kişisel spor hocası. Onu takip ederek vücudunuzu şekle sokmak için neler yapmanız gerektiği ile ilgili çeşitli hareketler öğrenebilirsiniz. Ayrıca sağlıklı beslenmeye dair de bilgiler veriyor. Kayla’nın 1.8m takipçisi var ve onlar Kayla’nın erkek arkadaşını da tanıyorlar.

3/15

@estelleallen: Estelle’nın hesabında paylaştığı görseller daha çok yemek üzerine. Sağlıklı yaşam ve egzersiz hayatının odak noktası olsa da çikolatalı pasta fotoğrafı paylaşmadan da duramıyor Estella. Başka türlü hayatının tadı nasıl çıkar diye düşünüyor olmalı.

4/15

@ScottJurek: İşte sadece kadın görmeyi bekleyenler için şaşırtacak bir Instagram hesabı, Scott’a ait. Bu yakışıklı adamın hesabını takip edenler egzersiz hareketleri yanında müthiş doğa manzarası fotoğraflarıyla karşılaşacak, kendisi iyi de bir koşucu, doğada koşuyor. Sağlıklı beslenme konusunda sizi ikna edecek yemek fotoğrafları da bu hesapta yer alıyor.

5/15

@BradleyMartyn: Evet ve karşınızda Bay Kas. Bradley Martyn, paylaştığı fotoğrafların yanı sıra video’larıyla da onun gibi olmak isteyen erkek arkadaşlarımıza yol gösteriyor. Bu yakışıklı arkadaşımızı da 359k kişi takip ediyor. Takip etmek için sadece soldaki fotoğraflar yetmiyor mu? Bradley’i görenler onun gibi kaslara sahip olmak için hevesleniyorlar elbette, Bradley de kendisi gibi olmak isteyenlere online olarak yardımcı oluyor.

6/15

@muffintopless: Savannah Rose Neveux'ın Instagram hesabını takip ettiğinizde fitness’i evinize getirmiş olacaksınız. Savannah, tam bir fitness grubu. 141k takipçisi var. Fit bir vücuda sahip olmak ve sağlıklı beslenmek isteyenler için ilham kaynağı oluyor. Kendisini takip ederek, mükemmel bir vücuda sahip olan takipçilerinin gönderdiği fotoğrafları da Instagram hesabında paylaşan Savannah’ı izleyenlerden motivasyon eksik olamaz.

7/15

@bikinibodymommy: Briana Christine, anneler için harika bir fitness grubu. Kendi değişiminin bir filmi gibi Instagram hesabı var. Bu da görenleri hem cesaretlendiriyor hem de Briana’nın esprili paylaşımlarıyla onu takip eden anneleri eğlendiriyor. Hesabı takip ettiğinizde bu güzel kadının çocukları ve eşiyle de karşılaşacaksınız.

8/15

@bella.falconi: Eğer evde oturduğunuz yerden ücretsiz bir training coach’a sahip olmak istiyorsanız Bella tam size göre. Onun hesabını takip ederken kendinizi spor salonunda hissedeceksiniz. Tam bir fitness grubu olan Bella, her gün vücudunuzu şekle sokacak ve sağlıklı beslenmenizi sağlayacak tüyolarla Instagram hesabını doldurup taşırıyor.

9/15

@mariepurvis: Bu Instagram fitness grubu, spor kıyafet ve aksesuarları üreten büyük bir markanın global&master trainig’ine ait. İşler böyle olunca Marie’nin Instagram hesabı da çalışma anları, bol bol spor kıyafetler ve tabii ki egzersiz programları içeriyor. 12.8k takipçisi bulunan Marie’yi takip etmek eğlenceli olabilir.

10/15

@natalieuhling: Eğer egzersiz yapmak için motivasyon eksikliği çekiyorsanız, takip etmeniz gereken diğer bir kadın fitness grubu ise Natalie. 16.7k takipçisi olan Natalie Uhling, aynı zamanda bir antrenör. Paylaştığı fotoğraflar, sözler ve video’larla sağlıklı bir beden için yapmanız gerekenleri bir bir anlatıyor.

11/15

@TracyAndersonMethod: Tracy Anderson, tanınmış, ünlü isimlerin spor eğitmeni olarak çalışıyor. Ona ulaşamayacaklar ve ücretsiz spor hocası tutmak isteyenler için mükemmel fırsat, Tracy’nin Instagram hesabını takip etmek. 110k takipçisi olan bu fitness grubu takip edip, önerilerini uygulayarak, fit bir vücuda sahip olmak kaçınılmaz olacak.

12/15

@jencomaskeck: Vücudunu seven herkesin spor yapmasını savunan fitness grubu paylaşımları arasında dış çekimler de yer alıyor. Jen Comas Keck, sağlıklı bir beden için sıkı bir çalışma gerektiğine inanıyor ve bunu takipçilerine de aşılamaya çalışıyor.

13/15

@TrainerPaige: Bu Instagram hesabı da fazla vakti olmayan çalışanlar için hazırlanmış bir nimet.

14/15

Aktif bir yaşamı ve sağlıklı bir beslenmeyi hayat tarzı edinmiş Trainer Paige, takipçilerine de bunu aşılamaya çalışıyor. Egzersiz yapmak isteyenler için iyi bir rehber.

15/15