Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Kia Soul'ün örtüsü New York'ta kalktı

Kia, 113. New York Uluslararası Otomobil Fuarı’nda, 2014 Soul modelinin dünya prömiyerini gerçekleştirdi.

1/10

Kuzey Amerika pazarına Base Soul, Soul Plus ve Soul Exclaim'den oluşan üç farklı donanım seviyesi ile yollara çıkacak otomobilin giriş-seviyesinde elektrikli ön / arka camlar ve kapı kilitleri, 6 hoparlörlü ses sistemi, teleskopik direksiyon simidi, Bluetooth, SiriusXM ve opsiyonel 16-inç jantlar, uzaktan anahtarsız giriş ve hız sabitleyici yer alıyor.

2/10

Soul Plus’da ise 17-inç alaşımlar, otomatik farlar, UVO eServices, Arka Kamera Ekranı, kol dayama ve zemin eşya gözü standart olarak sunulacak.

3/10

Opsiyonel donanımlar arasında, elektrikli (10 fonksiyon) ayarlanabilen sürücü koltuğu, deri / ısıtmalı direksiyon simidi, deri vites topuzu, havalandırmalı ön koltuklar, panoramik cam tavan, sis farları, Infinity ses sistemi ve string-LED ön hoparlörler bulunuyor.

4/10

Soul Exclaim paketinde 18-inç alaşım jantlar, sis farları, projektör farlar, LED gündüz farları, arka LED stoplar, parlak piyano siyahı orta konsol, soğutmalı torpido gözü, isteğe bağlı HID ön farlar, Supervision Cluster bilgi-eğlence ekranı, otomatik klima kontrolü ve ambiyans aydınlatmalı ön hoparlörler donanım listesine dahil edilmiş.

5/10

6/10

7/10

8/10

9/10