Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Kıyametten kurtulma kılavuzu

Mayalıların ‘2012’ kehanetinin gerçekleşmesine az bir zaman kaldı. Dünyanın sonu gerçekten gelir mi bilinmiyor ancak her türlü olasılığa karşı NME sitesi filmlerden yola çıkarak kıyametten kurtulma kılavuzu hazırladı.

1/20

ZOMBİ SALDIRISI Şehrinizi işgal eden zombilerden kurtulmak için hemen bir silah edinin. Boş vakitlerinizde atış yeteneğinizi geliştirmeye çalışın. Eğer başarısız olursanız balta, sopa, masa bacakları da iş görebilir. Beyin yemeye bayılan zombiler en çok tüfekle vurulmaktan nefret ediyor.

2/20

ASTEROİT Devasa bir göktaşı dünyaya doğru hızla geliyor. Bu durumda devletin özel yaptırdığı sığınaklara yerleşmelisiniz. Ancak buraya girmek kolay olmayabilir.

3/20

Politikacılara rüşvet vermek ya da onları uygunsuz durumlarda gösteren fotoğraflarla tehdit etmek yerinizi garantileyebilir. Bunlar size fazla kolay geldiyse insanlığı kurtaracak özel güçlere sahip olabilirsiniz.

4/20

UZAYLI SALDIRISI Dünyanın çok uzağından gelen beklenmedik misafirler insan nüfusunu ve kaynaklarını yok etmeye çalışıyor.

5/20

Büyük bir şehirde yaşıyorsanız hemen kaçın. Uzaylılar genellikle metropol kentleri işgal ediyor. Ormanlık bir alanda yemek ve su depolayın. Daha sonra yakışıklı bir Hollywood yıldızının sizi kurtarmasını bekleyin.

6/20

SALGIN Önce hafif bir kırgınlıkla daha sonra ölüme sonuçlanan grip...

7/20

Antibakteriyel jeller sizi kurtarmak için yeterli değil. Gerekli erzakları alıp şehir dışına çıkın. Hasta kişilerle görüşmeyin.

8/20

Hızlı yayılan virüs insanlığın sonunu getiriyor.

9/20

Bu gibi durumlarda arkadaşlarınızı ve ailenizi geride bırakıp kaçın. Resmi kuruluşlara asla güvenmeyin çünkü sizi koruyacaklarını söyleyip öldürecekler.

10/20

YAPAY ZEKA Bilgisayarlar dünyanın insansız daha iyi bir yer olacağına karar verir.

11/20

Hemen insanlarla bir araya gelip direniş grubu oluşturmalısnız. Gruptaki liderliğinizle hem dünyayı kurtaracak hem de kahramanca öleceksiniz.

12/20

NÜKLEER SAVAŞ Nükleer tehlike karşısında tek yapabileceğiniz sığınağa saklanmak.

13/20

Bol miktarda su ve yemek, korunmak için silah şart.

14/20

DİNSEL KIYAMET Artık dua etmek için çok geç. Kötülüklere hazır olun.

15/20

Yaşamak istiyorsanız yeni ruhani liderinize itaat etmek zorundasınız.

16/20

KÜRESEL ISINMA İklim değişikliğine olan duyarsızlığımız dünyanın sonunu getirdi.

17/20

Kurtulmanın tek yolu lüks geminizle sıcak iklimlere doğru yelken almak. Balık tutmayı öğrenin. Artık okyanusta yaşadığınıza göre kendinizi korsan ilan edebilirsiniz.

18/20

GÜNEŞ Bize hayat veren güneş şimdi dünyanın sonunu getirecek planların peşinde.

19/20

Eğer güneş yok olacaksa en iyi seçenek jeotermal kaynakların bulunduğu İzlanda’ya yerleşmek. Ancak güneş patlaması olacaksa hemen yeraltına saklanın.

20/20