Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Kostümünüzü burcunuzun özelliklerine göre seçin

Cadılar Bayramı kostümünüzü burcunuzun özelliklerine göre seçin, gecenin yıldızı siz olun... Koç: Kadın Aksiyon Kahramanı

1/40

Burcunuz savaşçı gezegen Mars tarafından yönetildiğinden günlük bazda haksızlığa karşı savaşıyorsunuz.

2/40

Kabileye özgü küpeler, siyah bir peruk, motosikletçi botları ve deri bir ceket tam size göre. Ejderha Dövmeli Kız filmindeki Rooney Mara ya da

3/40

mavi vücut boyası ve parlak kırmızı saçlarla Jennifer Lawrence’ın canlandırdığı X-Men filmindeki Mystique karakteri olabilirsiniz.

4/40

Boğa: İyi Retro Kızı

5/40

Çoğu Boğa kadınının kalbinde eski moda giysi modelleri hakimdir. Mad Men dizisindeki gibi çember etekler ve saten işlemeli elbiseler tam sizlik.

6/40

Mat bir ruj, eski model bir saç ve inci küpeler Betty Draper karakterini canlandırmanızı sağlayabilir. Ya da kısa pembe bir elbise ve beyaz şapkayı tamamlayan dekoltenizden görünecek bir sutyen de olabilir.

7/40

İkizler: Dancing With the Stars Yarışmacısı Ritmik İkizler burcu, ayaklarınız üzerinde çok zarif olabilirsiniz

8/40

Rumba, çaça ya da tango, püsküllü tek omuzlu elbise, dans ayakkabıları ve sıkıca toplanmış topuzla televizyondaki bir dans yarışmacısını canlandırın.Kot yelek, dizlikler ve kemerle Fame’in yıldızına dönüşebilirsiniz.

9/40

İkizler burcunun işareti olarak bu kostümü rahatlıkla bir çift kostümüne dönüştürebilirsiniz. Partnerinize siyah bir gömlek ve pantolon veya smokin giydirdiniz mi tamamdır!

10/40

Yengeç: Julia Child kostümü

11/40

Mutfak, Yengeç’in alanıdır. Gerçek Julia Child aslen Aslan burcu olsa da, Yengeç olan Meryl Streep’in canlandırmasıyla akıllara kazınmıştır ve bunu siz de yapabilirsiniz.

12/40

Kostümünüz için birkaç yenilebilir baget ve beyaz aşçı gömleği yeter. Demir kızartma tavası ve Julia’nın bolca kullandığı “ooh”lar ile artık siz de bir Julia Child’sınız.

13/40

Aslan: Game of Thrones Kraliçesi

14/40

Margaery Tyrell veya Daenerys Targaryen? Kimse bir Aslan kadar kraliyete ait olamaz. Game Of Thrones hanedanından bir asil gibi taçlandırın. Kendinizi Kraliçe Margaery gibi süzülen uzun bir elbiseyle sarkan bir kolye ve büyük beden bir muskaya sarın.

15/40

Uzun dalgalı saçlarla kostümü tamamlayın. Ya da uzun platin rengi dalgalı bir peruk, göbeği ve omuzları açık bir elbise, altın renkli vücut boyası ve omzunuza yerleştireceğiniz alev püsküren bir yaratıkla,

16/40

ejderhaların annesi Daenerys Targaryen olabilirsiniz.

17/40

Başak: Orange Is the New Black Tutuklusu

18/40

Yaramazlık mı yapıyorsun? Herhangi bir günde en punk rock Başak’lar bile cici kız kampına düşmekten kaçamaz.

19/40

Cadılar Bayramı sizin için biraz sorun çıkarma hatta kanunsuzluk yapmak için bir şans olabilir, mecazi olarak. Birkaç kelepçe ve hapishane tulumu kaparak Orange Is the New Black’in oyuncu kadrosuna katılabilirsiniz.

20/40

Terazi: 90’ların Kayıp Kuşağı

21/40

Club MTV’nin underground müzik sahnesi için terk edilmiş depolarda kalabalıkları yönettiği günlere bir hatırlatma yapmak fena olmaz.

22/40

90’lar kuşağı, renkli kişiliğinizin gökkuşağının tüm parıltısı içinde parlamanızı sağlayacak. Mini bir sırt çantasıyla yüksek platform topuklu botlar ve saçınıza takacağınız pastel renkli şeritlerle hazırsınız!

23/40

Akrep: Seksi Vampir

24/40

Kabul edin, Twilight filmlerinden en azından birini izlediniz. Kan emme moda olmadan önce Akrep çoktan sonraki yaşam ve tüm bu korkutucu şeylerin yöneticisiydi.

25/40

Peki o gece vampiri kim en iyi oynar? İster korkunç Volturi olun ister Elvira, gidip ısırma provalarına başlayın.

26/40

Yay: Av Tanrıçası Diana

27/40

Burçların okçusu bir Yay olarak, efsanevi kadın avcı Romalı Diana’ya hürmet etmelisiniz. Kısa bir tunik, bağcıklı botlar ve sonbahar yapraklarından oluşan bir taç giyebilirsiniz. Diana Ay’ı yönettiği için tacınıza Ay sembolü de ekleyebilirsiniz.

28/40

Ok ve yayınızı almayı da unutmayın. Basit beyaz bir çarşaf ve altın renkli perde bağıyla bu kostümü para harcamadan kendiniz de yapabilirsiniz. Evcil hayvanı olan Yay’lar aksesuar olarak onları da yanına alabilir.

29/40

Oğlak: Haylaz Kız Oğlak, erkeksi bölgeyi yönetir o yüzden Cadılar Bayramı’nda ufak bir cins değişikliği yapak eğlenceli olabilir. Diane Keaton’dan ilham alabilirsiniz.

30/40

Erkeklerden ödünç alınmış düğmeleri açık bir gömlek ve kravat, haki pantolon, siyah kasket ve hafif renkli gözlüklerle onun efsanevi Annie Hall’ını canlandırın.

31/40

Marilyn Manson, Rod Stewart, David Bowie gibi çoğu Oğlak erkeği de feminen giyimleriyle meşhurdur.

32/40

Senaryonuzu yazın ve bir drag king’e dönüşün. Beyaz bir peruk ve etekle, koyu renk gözlükler ve siyah ceket, kıravat ve sürücü eldivenleriyle Karl Lagerfeld’in görüntüsüne kavuşabilirsiniz.

33/40

Kova: Patenci Kız

34/40

Fileli çorapla dizliklerin uymadığını kim söylemiş? Bu Cadılar Bayramı’nda paten alanında bu kuralı bozabilirsiniz. Kaskınızı da unutmayın.

35/40

Belki Heather Graham’ın Boogie Nights’ta canlandırdığı Rollergirl (Patenci kız) size hızdan daha fazlasını verebilir.

36/40

Saçınızı toplayın örün, 1970’ler veya 80’lerden kalma bir tişört ve saten veya havlu kumaştan mini şortla kostümünüzü hazırlayın.Ve tabii tüp çoraplar, bolca dudak parlatıcısı ve patenleri de unutmamak gerek.

37/40

Balık: Sürrealist Pop Star

38/40

Fantezi ve müzikal ilhamın burcu Balıklar için Cadılar Bayramı’yla ilgili birçok seçenek var. Biraz fazla makyaj yeteneği gerektirse de peri şarkıcı FKA twigs’in "Pendulum" veya "Water Me" videolarındaki halinden ilham alabilirsiniz.

39/40

Ya da Avustralyalı şarkıcı Sia gibi kısa sarı bir peruk ve ten rengi streç dansçı giysisiyle kapı arasında sallanın.

40/40