Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Madonna'nın gençliğini Paris Jackson canlandıracak

Madonna’nın hayatını konu edinecek olan biyografik film ‘Blonde Ambition’da Madonna’yı canlandırması için Michael Jackson’ın kızı Paris Jackson’a teklif götürüldü.

1/20

Michael Jackson’ın kızı Paris Jackson’ın adı favoriler arasında birinci sırada geçiyor.

2/20

İngiliz Mirror gazetesinin haberine göre Pop kraliçesinin kariyerinin ilk yıllarına odaklanacak olan ‘Blonde Ambition’da Madonna’yı canlandırması için 19 yaşındaki Paris Jackson’a teklif götürüldü.

3/20

Filmin çekilmesine sıcak bakmayan Madonna, geçtiğimiz haftalarda sosyal medya üzerinden sert bir açıklama yapmıştı.

4/20

Instagram hesabında 80’li yıllara ait bir fotoğrafını paylaşan Madonna şunları yazdı: “Hiç kimse benim bildiğimi ve gördüğümü bilmiyor. Hikayemi sadece ben anlatabilirim. Bunu deneyen, bir şarlatan ve budaladır. Bir iş yapmadan anında bir tatmin istemek. Bu, toplumumuzun bir hastalığı.”

5/20

Başrol teklifine sıcak baktığı öğrenilen Jackson’la ilgili Madonna’nın nasıl tepki vereceği merak konusu.

6/20

Paris Jackson, geçtiğimiz aylarda gerçekleştirdiği fotoğraf çekiminde Madonna’ya olan benzerliği dikkat çekmişti.

7/20

1980’lerin başlarında New York’ta geçecek ve Madonna’nın kariyerinin başlangıcına odaklanacak olan filmin, ünlü şarkıcının 1983 yılında yayınlanan ilk albümünün hazırlık aşamalarını, yaşadığı sıkıntıları ve aşk hayatıyla müziği arasında kurmaya çalıştığı dengeyi konu edineceği öğrenildi.

8/20

Elyse Hollander’ın yazdığı senaryo, Hollywood’da henüz filmleştirilmemiş senaryolara verilen Black List ödülünü kazanmıştı.

9/20

Öte yandan Paris Jackson; Charlize Theron, Amanda Seyfried gibi yıldızlarla birlikte ilk sinema filminde oynamak üzere hazırlıklara başladı. Henüz ismi açıklanmayan film, Amazon Stüdyoları tarafından çekilecek ve filmin yönetmen koltuğunda Nash Edgerton oturacak.

10/20

11/20

12/20

13/20

14/20

15/20

16/20

17/20

18/20

19/20