Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Magazin Gazetecileri Altın Objektif Ödülleri sahiplerini buldu

Magazin Gazetecileri Derneği (MGD) Altın Objektif Ödülleri, önceki akşam CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’da sahiplerini buldu.

1/17

Bu yıl 21’incisi düzenlenen ödül töreni, medya, siyaset ve sanat dünyasının önde gelen isimlerini bir araya getirdi. MGD Başkanı Sinan Tosun’un ev sahipliğinde gerçekleşen gece, kırmızı halı seremonisiyle başladı, kokteylin ardından ödül töreniyle devam etti.

2/17

Sunuculuğunu Özge Borak ve Emre Karayel’in üstlendiği gecenin yıldızları ise “Karadayı” ve “Medcezir” dizilerinin oyuncuları oldu. Gecenin finalinde ödül alan oyuncular, hep birlikte sahneye çıkarak poz verdi.

3/17

“En İyi Kadın Oyuncu” ödülünü kazanan Bergüzar Korel, Özgür Masur’un yeni koleksiyonunda yer alan kırmızı bir elbiseyle törene katıldı.Ödülü almak için sahneye çıkan Korel'e Kenan İmirzalıoğlu yardım etti.

4/17

Behlül Aydın, Meryem Uzerli ve Ozan Güven fotoğrafıyla “En İyi Fotoğraf”; Sinem Vural, Stephen Baldwin röportajıyla “En İyi Röportaj”; Hürriyet Magazin Müdürü Selim Akçin ile Demirhan Hararlı ise “Basın Meslek Onur Ödülü”ne layık görüldü.

5/17

Kenan İmirzalıoğlu “En İyi Erkek Oyuncu” ödülünü kazandı.

6/17

3 Adam” programı “En İyi Talk Show” ödülünü aldı. Programın sunucuları Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak ve Eser Yenenler’e ödülünü Fatin Altaylı verdi.

7/17

Rıza Kocaoğlu en iyi yardımcı oyuncu ödülünü aldı...

8/17

Mert Turak ödül alanlardan...

9/17

Serenay Sarıkaya, Zeynep Tosun imzalı bir elbiseyle gecede boy gösterdi.

10/17

Fatih Altaylı

11/17

Erkan Kolçak Köstendil, “Jüri Özel” ödülünü aldı.

12/17

Gece Elif Kaya’nın şarkılarıyla renklendi.

13/17

Elif Özkul

14/17

Ünal Uzun - Funda Uzun

15/17

Cüneyt Özdemir, En İyi Haber Spikeri Ödülü’nü aldı

16/17

Emre Karayel - Özge Borak

17/17