Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Melek anneler

Alessandra Ambrossio Dünyaca ünlü Brezilyalı top model Alessandra Ambrosio, Victoria’s Secret macerası 2000 yılında başladı.

1/26

O zamandan beri de markanın değişmez meleklerinden biri. Ambrosio ve Kaliforniyalı işadamı Jamie Mazur ilk kız çocukları Anja Louise Ambrosio 4 Ağustos 2008’de Brezilya’da dünyaya geldi.

2/26

Geçtiğimiz aylarda ikince kez anne olacağını açıklayan Ambrosio bu kez bir erkek bebek beklediğini de sözlerine ekledi.

3/26

Adriana Lima Brezilyalı topmodel Adriana Lima, Victoria’s Secret’ın şüphesiz en çekici ve en seksi meleklerinden biri. 2000 yılından beri Victoria’s Secret moda şovlarında başmanken olarak podyuma çıkıyor

4/26

Dünyaca ünlü model, 60 karatlık beyaz elmaslar, 82 kıratlık açık mavi safirler ve bir yakuttan yapılan “Bomba Etkisi” isimli sütyeni tanıtmıştı.

5/26

Basketbolcu Marco Jaric’le evli olan güzel model, 2009’da Valentina Lima Jari adını verdiği kızını dünyaya getirdi. Geçtiğimiz ay da 2. çocuğuna hamile olduğunu açıkladı.

6/26

Lima, şu aralar hamile olmasına rağmen yoğun tempoda çalışmalarına devam eden en çalışkan meleklerden.

7/26

Adriana Lima

8/26

Adriana Lima

9/26

Gisele Bündchen Anna Wintour, Gisele Bündchen için “Milenyumun en değerli mankeni” diyor. Zaten Gisele ismi podyum dünyasında bir efsane gibi dolaşıyor.

10/26

O da Heidi Klum gibi Victoria’s Secret’la yollarını ayırsa da en güzel meleklerden biri olarak tarihe geçti.

11/26

Amerikan futbolu takımı New England Patriots’un oyun kurucusu Tom Brady ile evli olan dünyanın en çok kazanan top modeli, bir erkek çocuğu sahibi.

12/26

2009’da Boston’da Benjamin Rein Brady adını verdiği oğlunu kucağına alan Gisele Büdchen, en güzel melek annelerin başında geliyor.

13/26

Hamilelik sürecinde çok az kilo alan model, fit görünümünden ve sporundan taviz vermedi. Versace, Givenchy, Salvatore Ferragamo gibi markaların kampanya yüzü olan Bündchen son zamanların de en çok kazanan mankeni oldu.

14/26

Heidi Klum “Victoria’s Secret” deyince akıllara gelen ilk isim şüphesiz Heidi Klum. Victoria’s Secret’ın en önemli meleklerinden biri olarak tarihe geçen dünyaca ünlü manken, uzun zaman önce Victoria Secret’tan emekliye ayrılsa da hâlâ melek olarak anılıyor.

15/26

Heidi Klum’un 4 çocuk annesi olduğuna inanmak imkânsız.

16/26

Düzgün fiziğiyle mankenlik yaptığı dönemi aratmayan Klum’un Renault F1 takımı eski direktörü, İtalyan işadamı Flavio Briatore’den dünyaya gelen ilk çocuğu Helene Leni Klum artık 8 yaşında.

17/26

Büyük bir aşkla evlendiği ancak yakın bir zaman önce ayrıldığı ünlü şarkıcı Seal’dan da 3 çocuğu bulunuyor. Çiftin ilk çocukları Henry Günther Ademola Dashtu Samuel, 2005’te Kaliforniya’da doğdu. İkinci erkek bebekleri Johan Riley Fyodor Taiwo Samuel, 2006’da Los Angelas’ta dünyaya geldi, 2009’un Kasım ayında ise Lou Sulola adını verdikleri kız çocukları dünyaya geldi.

18/26

Heidi Klum’un Seal’la ilişkisi bitse de emektar mankenin aileye çok önem verdiği bir gerçek.

19/26

Karolina Kurkova İlk kez 16 yaşında Victoria’s Secret meleği olarak podyuma çıkan Karolina Kurkova, dünyanın en çok kazanan modelleri arasında yer alıyor.

20/26

En güzelmelek annelerden biri olan Karolina Kurkova, 2009’da Tobin Jack Drury adını verdiği oğlunu dünyaya getirdi. Güzel model, nişanlısı Archie Drury ve minik oğluyla mutlu bir hayat sürüyor.

21/26

Victoria’s Secretmeleği olarak tanınan Çekmodel, 2006’da Victoria’s Secret Fashion Show’da 6.5milyon dolar değerinde fantezi sütyenle podyuma çıkmıştı.

22/26

Miranda Kerr Miranda Kerr, Victoria’s Secret’ın baş meleklerinden ve markanın en önemli kampanya yüzlerinden biri. Aynı zamanda Flynn’ın güzeller güzeli annesi. 2010’da ünlü aktör Orlando Bloom ile evlenen güzel model, 6 Ocak 2011 günü oğlu Flynn Christopher Bloom’u kucağına aldı.

23/26

Flynn’ı normal doğumla dünyaya getiren Kerr, modelliğe 12 yaşında başladı ve kusursuz fiziğiyle bir anda ünlü markaların defilelerinde boy göstermeye başladı.

24/26

28 yaşındaki Avustralyalı manken, hamileliğinin ardından Victoria’s Secret defilesinde ilk defa melek anne olarak podyuma çıktı ve elmaslarla süslü 2.5 milyon dolar değerindeki fantezi sütyenle yine nefesleri kesti.

25/26

Miranda Kerr

26/26