Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Milyon dolarlık kış evleri

160 yıllık malikane ABD'de Plymount'taki bu malikane tam 160 yıl önce inşa edilmiş ve şu anda yaklaşık 1,5 milyon dolarlık bir değere sahip.

1/9

Şehre yürüme mesafesinde Toplamda 7,7 milyon dolar değerindeki bu malikane Aspen'de yer alıyor. Evde 5 yatak odası, 5 banyo, 2 tuvalet bulunuyor. Aspen dağındaki evlerin aksine buradan şehir merkezine yürünebiliyor.

2/9

Modern tasarım Kaliforniya Tahoe'deki bu evin değeri ise 9,5 milyon dolar. Toplamda 5 yatak odası, 5 ayrı banyosu ve bir ayrı tuvaleti var. Tahoe Gölü'ndeki ev çelik ve cam ağırlık bir tasarım.

3/9

Altı yatak odası var ABD'nin en popüler kış tatili merkezlerinde Vermount, Stowe dağındaki bu evin toplam değeri 9,5 milyon dolar. Evde dört yatak odası, altı banyo ve üç farklı tuvalet yer alıyor.

4/9

Aspen ve Ute dağları manzaralı Aspen dağının doğusundaki yerleşkelerden kalan bu malikanenin toplam değeri 11 milyon dolara yakın. Evde 6 farklı yatak odası, altı banyo ve 4 tuvalet yer alıyor. Evin dikkat çeken bir diğer önemli özelliği de Ute ve Aspen dağları manzaraları.

5/9

Değeri 13,5 milyon dolar Yine Aspen'de yer alan bu malikanenin toplam değeri 13,5 milyon dolara yakın. Evde beş yatak odası, beş banyo ve dört tuvalet yer alıyor.

6/9

Yaklaşık 20 milyon dolar ABD, Utah'daki bu evin değeri tam 19,5 milyon dolar. Yedi ayrı yatak odası ve yedi farklı banyosu var. Evin içinde yüzme havuzu ve yüzme sonrasında sizi ısıtacak dev bir şömine de yer alıyor.

7/9

8 odalı Colorado'daki 8 odalı bu evin değeri ise toplamda 19,9 milyon dolar. Sekiz banyosu, 5 tuvaleti var. Evin bazı bölümleri Fransa'daki Chartres Katedrali'nden esinlenerek tasarlanmış.

8/9

37 milyon dolar 37 milyon dolar değerindeki bu ev Wymoning, Jackson'da yer alıyor. Toplamda altı yatak odası, dokuz banyosu bulunan evde, iki katlı kütüphane, bir kayıt stüdyosu, kapalı havuz, bir tiyatro sahnesi, sauna, spor salonu, şarap mahzeni ve bar yer alıyor.

9/9