Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Modifiyeli araçlar Samsun Canik'te yarıştı

Canik Belediyesi organizasyonuyla bu yıl ilki gerçekleştirilen JDM Samsun 1. Modifiye Fuarı'nda, Samsun ve çevre illerden gelen modifiyeli

1/9

Canik Belediyesi ve JDM Samsun Gurubu işbirliğiyle düzenlenen 1. Modifiye Fuarı yoğun ilgi gördü. Adnan Menderes Demokrasi Meydanı’nda gerçekleşen fuarda, Samsun ve çevre illerden gelen modifiyeli araç sahipleri renkli görüntüler oluştururken, desibel, güzellik ve klasik araç dallarında yarışan araçlar jüri üyelerini terletti. Yarışma sonunda Modifiyeli Araç Dalı'nda Alper Paçacıoğlu, Yerli Modifiyeli Araç Dalı'nda Murat Katan, Klasik Araç Dalı'nda Gökhan Arslan, Desibel Dalı'nda ise Emre Alkan birinci oldular.

2/9

Canik Belediyesi ve JDM Samsun Gurubu işbirliğiyle düzenlenen 1. Modifiye Fuarı yoğun ilgi gördü. Adnan Menderes Demokrasi Meydanı’nda gerçekleşen fuarda, Samsun ve çevre illerden gelen modifiyeli araç sahipleri renkli görüntüler oluştururken, desibel, güzellik ve klasik araç dallarında yarışan araçlar jüri üyelerini terletti.

3/9

Dereceye giren araç sahiplerine ödüllerini Canik Belediye Başkanı Osman Genç verdi. Yarışma sonunda konuşan Başkan Genç, kendisinden pist isteyen JDM Samsun Modifiye Tutkunları Gurubu Lideri Gökhan Cerrah’a pist ve mekan sözü verdi.

4/9

Modifiyeli araç tutkunları, Türkiye'nin hemen her bölgesinde kendi aralarında yapabilecekleri bir organizasyon bulunmamasından yana yıllardır şikayet ediyor.

5/9

Son olarak geçtiğimiz aylarda Pendik'te büyük bir protesto gösterisi yapan modifiyeli araç sahipleri Kadıköy'e kadar konvoy oluşturarak "Modifiye açılımı istiyoruz" diye seslenmişti.

6/9

Modifiyeli araçlar Samsun Canik'te yarıştı

7/9

Modifiyeli araçlar Samsun Canik'te yarıştı

8/9

Modifiyeli araçlar Samsun Canik'te yarıştı

9/9