Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Muhteşem Şehzadelerin muhteşem kaçamağı

Muhteşem Yüzyıl' oyuncularından Sarp Akkaya, Aras Bulut İynemli, Engin Öztürk ve Tolga Sarıtaş ile sosyetik güzel Selin İmer ve bayan arkadaşları önceki gece Nişantaşı Sess'te hep birlikte eğlendiler.

1/11

Mekan içinde oyuncular ve kızlar birlikte eğlenirlerken, özellikle Sarp Akkaya ile Selin İmer samimiyeti ilerleterek gece boyu birbirlerine sarılarak dans ve sohbet ettiler.

2/11

İlk olarak Sarp Akkaya, Aras Bulut İynemli ve Tolga Sarıtaş mekandan birlikte çıkarak kendilerini bekleyen şöförlü araçlarına binip arka sokakta giderek beklemeye başladılar.

3/11

Oyuncuların içinde bulunduğu araç beş dakika sonra mekan önünden kızları almak için geldiklerinde, gittikleri zannetikleri gazetecileri görünce Tolga Sarıtaş'ı ileride bir yerde bırakıp tekrar uzaklaştılar.

4/11

Yaklaşık on dakika sonra mekana uzak bir yerde beklemeye başlayan araç, kapı önünde gözüken dizinin Şahzade Bayezat'ı Engin Öztürk'ü ve Şehzade Cihangir'i Tolga Sarıtaş'ı alırken araç içinde olan Akkaya ve İynemli'nin saklanmaya çalışması dikkatlerden kaçmadı.

5/11

Oyuncular üçüncü ve son kez denemeleri sonrası Selin İmer ve arkadaşları ile mekandan birlikte ayrılamayacaklarını anladıktan sonra Gayrettepe'de bulunan Bedroom adlı mekana geçerek kızları beklemeye başladılar.

6/11

Bütün oyuncuların mekandan ayrılmasından 15 dakika sonra kulüpten ayrılan İmer ve bayan arkadaşları da Gayrettepe'deki mekanın yolunu tutup sabahın ilk ışıklarına kadar hep birlikte eğlendiler.

7/11

Muhteşem Şehzadelerin muhteşem kaçamağı

8/11

Muhteşem Şehzadelerin muhteşem kaçamağı

9/11

Muhteşem Şehzadelerin muhteşem kaçamağı

10/11

Muhteşem Şehzadelerin muhteşem kaçamağı

11/11