Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Muhteşem Yüzyıl sergisine ünlü akını

Muhteşem Yüzyıl dizisinin yarın Maslak’taki Uniq Müze’de açılacak “Muhteşem Yüzyıl Teşhir-i İhtişam” sergisinin tanıtımı önceki akşam yapıldı.

1/14

Tanıtıma dizide rol alan oyuncuların yanı sıra, sanat ve cemiyet hayatından birçok isim katıldı.

2/14

Sergiden elde edilecek gelir ile Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı ‘Koruncuk’a bağışta bulunulacak.

3/14

Dizinin Muhteşem Süleyman’ı Halit Ergenç, heykeliyle çektirdiği selfie hakkında...

4/14

“Oğluma gösterdiğimde çok şaşırdı. Baba senin aynını yapmışlar.” diye konuştu.

5/14

Yeni bir projeye ne zaman başlayacağını bilmediğini söyleyen Ergenç, bu sene çalışmayıp tatil yapacağını, bunu bildiği için yapımcıların kendisine proje sunmadıklarını söyledi.

6/14

Dizinin Mahidevran’ı Nur Fettahoğlu, geceye eşi Levent Veziroğlu’yla katıldı. Koruncuk Vakfı ile çalışmaktan çok mutlu olduklarını söyledi.

7/14

Aras Bulut İynemli de uzun sakallarıyla dikkat çekti. Yeni bir dönem dizisine başlayacağı için sakallarını uzattığını söyleyen oyuncu, “Proje hakkında konuşmak doğru olmaz” dedi.

8/14

Serginin en dikkat çeken konuklarından Cem Yılmaz, “Çok güzel olacağına inandığım bir sergi... Zaten bu kadar kaliteli oyuncu kadrolarını da pek sık görmüyoruz. Böyle yapımların devamını da beklerim” dedi. Gelen bir soru üzerine espri yapan Yılmaz, “O dönem sakalım yoktu. Olsa kesin beni de ‘Muhteşem Yüzyıl’ kadrosuna dahil ederlerdi” diye konuştu.

9/14

Ercan Akın ve Semiramis Pekkan

10/14

Emek Saran ve Saadettin Saran

11/14

Berrak Tüzünataç

12/14

Mehmet Günsür de sergi için Roma’dan geldi. Günsür, çocuklarının eğitimi için Roma’ya yerleştiğini Türkiye’de İtalya’daki kadar başarılı eğitim olmadığını vurguladı.

13/14

Pelin Karahan Öztekin

14/14