Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Murat Kekilli Özgecan'ın ailesini ziyaret etti

Özgecan Aslan ailesinin Mersin’deki evlerine taziye ziyaretinde bulunan Murat Kekilli, üç dört poşet dolusu hediye ile geldi. Kekilli, poşetlerin içinde ne olduğunu kimseye söylemedi.

1/9

Yarım saatlik taziye ziyaretinde baba Mehmet Aslan’a "Başımız sağolsun" diyen sanatçı Murat Kekilli’ye baba Mehmet Aslan, "Hoşgeldiniz Murat Bey, inanın beni ne kadar mutlu ettiniz bilemezsiniz.

2/9

O kadar siyasi parti temsilcileri ve bürokratlar geldi ama şu senin benim evimi ziyarete geldiğin kadar beni kimse mutlu etmemişti.

3/9

Kızım için beste bile yapmışsın duydum ama dinleyemedim. Takdiri ilahi tecelli etti ve bizim yüreğimiz yandı yandı yandı ama daha alev almadı. Buralara kadar gecenin bu vaktinde ve havaların çetin geçtiği kar kış halinde İstanbullardan kalkıp gelmen beni inan çok mutlu etti" dedi.

4/9

Sanatçı Murat Kekilli ise, "Evet Özgecan’ımız için öyle bir beste yaptım. Fakat keşke böyle üzücü bir olay olmasaydı da bende o besteyi yapmasaydım. Ayrıca açıklamalarınızı dinledim. Tüm Türkiye dinledi.

5/9

Metanetinizi ve duruşunuzu takdirle karşılıyorum. İnsanlık şaşırmış bir vaziyette. Bu kadar büyük bir yürek nasıl olur diyorlar ve aynı şeyleri bizde düşündük.

6/9

İçimden bir ses oğlum Murat sen oraya gitmelisin, o aile ile o baba ile kucaklaşmalısın dedi ve çıktım geldim" şeklinde konuştu.

7/9

Duygu dolu anların yaşandığı Kekilli’nin taziye ziyaretinde Özgecan Aslan’ın kardeşi Beste ise, "Murat abi ablam seni çok severdi, hep şarkılarını dinlerdi" diye konuştu.

8/9