Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ocean’s 8 filminden yeni fotoğraflar ortaya çıktı

Ocean’s serisinin kadın oyuncularla yeniden çevrimi niteliğindeki Ocean’s 8'in metro görüntülerinden sonra yeni bir set fotoğrafı daha yayınlandı.

1/10

Kadrosunda başarılı oyuncu Sandra Bullock, ödüllü oyuncu Cate Blanchett, fantastik yapımların aranan ismi Helena Bonham Carter, American Horror Story'nin başarılı yıldızı Sarah Paulson, Mindy Project'in yıldızı Mindy Kaling, Amerikalı rap müzik sanatçısı Awkwafina ve Hollywood kariyerinde hızlı adımlarla yükselen Rihanna'yı bulunduran Ocean’s 8'ten yeni bir fotoğraf yayınlandı.

2/10

Batman'in Kedi Kadın'ı Anne Hathaway kadroda yer aldığı halde, fotoğrafta yer bulmadı.

3/10

Merakla beklenen Ocean's 8 ile ilgili daha önce dünya yıldızlarının metroda olduğu sahnelerin görselleri yayınlanmıştı.

4/10

Hollywood’un en ünlü kadın yıldızlarını buluşturan ‘Oceans’s Eight’ filminin çekimleri New York’ta devam ediyor.

5/10

Filmin başrollerini paylaşan Anne Hathaway, Sandra Bullock, Cate Blanchett, Helena Bonham Carter, Sarah Paulson, Mindy Kailing ve rap müzisyeni Awkwafina; önceki gün çekimler için New York metrosundaydı.

6/10

Komedi ve suç filmi türündeki Ocean's Eight’in Church Bulvarı’ndaki metroda gerçekleşen çekimleri uzun saatler boyunca devam etti.

7/10

Ünlü oyuncular, filmde kumarhane soygunu için bir araya gelen bir kadınlar çetesinin üyelerini oluşturuyor.

8/10

‘Ocean’s’ serisinin kadın oyuncularla yeniden çevrimi niteliğindeki film, iddialı kadrosu ve dev prodüksiyonu sebebiyle tüm dünyada merakla bekleniyor.

9/10

Açlık Oyunları (Hunger Games) filminin yönetmeni Gary Ross’un yönetmenliğini üstlendiği film, Haziran 2018’de vizyona girecek.

10/10