Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Orman Çocuğu ekibi objektiflere poz verdi

Orman Çocuğu'nun seslendirme kadrosundaki Hollywood yıldızları karakterleriyle birlikte objektif karşısına geçti.

1/15

Disney'in unutulmaz çizgi filminden beyaz perdeye uyarlanan Orman Çocuğu'nun seslendirme kadrosu hayli kalabalık.

2/15

Kadronun ünlü yıldızları karakterleriyle birlikte poz verince birbirinden güzel ve sanatsal kareler ortaya çıktı.

3/15

The Iron Man'e imza atan Jon Favreau'nun yönetmen koltuğunda oturduğu Orman Çocuğu ülkemizde 15 Nisan 2016'da vizyona girecek.

4/15

IDRİS ELBA / SHERE KHAN Idris Elba tarafından seslendirilen Shere Khan adlı kaplan, insanlardan nefret ediyor. Özellikle de Mowgli'den... Bengali kaplanı, ormanı insanlardan kurtarmaya kararlı.

5/15

Idris Elba, seslendirdiği karakter için şunları söylüyor: "Shere Khan, etrafına korku salarak hükümdarlık sürüyor. Karşılaştığı herkese terör estiriyor. Çünkü o da korkunun kalbinde yaşıyor."

6/15

LUPITA NYONG’O / RAKSHA Lupita Nyong’o'nun seslendirdiği anne kurt Raksha'nın tek derdi, yavrularını korumak. Mowgli'yi ormanda terk edilmiş bulunca onu da evladı gibi sahiplenen Raksha'yı, Lupita Nyong'o şu sözlerle tarif ediyor: "O tam bir korumacı anne.

7/15

Hintçe'de Raksha demek, koruma demek zaten. Bu karakterle gerçek bir bağ kurdum. Ormanda bulup oğlu olarak büyüttüğü Mowgli'yi korumak istiyor; tek derdi bu."

8/15

SCARLETT JOHANSSON / KAA Kaa, kocaman bir piton yılanı. Sesini ve gözlerini kullanarak Mowgli'yi hipnotize ediyor.

9/15

Scarlett Johansson'a göre Kaa, baştan çıkarıcı tavırlarıyla anlattığı masallarla Mowgli'yi tuzağa düşürüyor. Scarlett Johansson, "Kaa, aslında Mowgli'nin geçmişinin aynası. İlerlediği yol çok aldatıcı, neredeyse çapkınca" diyor.

10/15

CHRISTOPHER WALKEN / KRAL LOUIE Nadide ve ölümcül kırmızı çiçek olan ateşin sırrını açıklamaya zorlayan yumuşak sesli Kral Louie, gizleri çözmek konusunda son derece istekli bir maymun. Mowgli'nin bazı bilgiler sakladığını düşünüyor. Christopher Walken, “Kral Louie aşırı büyük maymun. Çekici olduğu kadar korkutucu da" diyor.

11/15

GIANCARLO ESPOSITO / AKELA Akela, güçlü ve sert bir alpha kurdu. Omuzlarında bir sürü sorumluluğun yükü var.

12/15

Mowgli'yi ailesine mutlulukla kabul ediyor ama bazı endişeleri de yok değil. Günün birinde Mowgli'nin güvenliğini tehdit edeceğini hissediyor. "Akela kurt sürüsünün en kızgın reisi" diyor Giancarlo Esposito, “Ama aynı zamanda harika bir lider ve öğretmen.”

13/15

SIR BEN KINGSLEY / BAGHEERA Bagheera, gösterişli bir panther. “Bagheera, Mowgli’nin babası” diyor Ben Kingsley, “Hikayedeki rolü öğretmek, korumak ve rehberlik yapmak.

14/15

Bagheera'nın askeri güçleri var. Adeta bir albay gibi. Konuştuğu anda herkes susar ve onu dinler. Hareketleri ve ahlaki çok düzgün bir hayvan.”

15/15