Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Örümcek adam Grigoriy endişe yarattı

Ukraynalılar hiç bir güvenlik önlemi almadan yaptığı çılgınlıklarla yürekleri ağızlara getiren Mustang Wanted rumuzlu Grigoriy'i konuşuyor.

1/6

Hiçbir emniyet tedbiri almadan; köprü, apartman çatısı ve vinçlerin tepesine çıkan Grigoriy," yaptıklarımı denemeyin" uyarısı yapıyor. Grigoriy; "Siz siz olun gerçek hayatınızda böyle yükseklere tırmanmayı denemeyin, çok tehlikeli hayatınızı riske atmayın" dedi.

2/6

En büyük hobisinin çatılarda, köprülerin tepelerinde arkadaşları ile eğlenmek olduğunu söyleyen örümcek adam Grigoriy, zirvedeyken kendini evde gibi rahat hissettiğini söylüyor.

3/6

Yüksekten korktuğunu hiç hatırlamadığını söyleyen genç, çocukluktan beri ağaçlara, damlara tırmanmayı sevdiğini ve bu yüzden çocukken eve yırtık mont ile ya sıyrılmış dizleri ile geldiği zaman dayak yediğini söylüyor.

4/6

Çocukluk devresini 7 kırıkla atlatan çılgın genç artık bu saatten sonra yükseklikten düşerse kemiklerinin ancak morgda sayılabileceğini düşünüyor.

5/6

Grigoriy güne sporla başlayarak dinç kalıyor ve numaralarına başlamadan önce kulaklık takıyor. Tırmanma öncesinde yarım dakika kafası üstüne durarak tırmanışa yoğunlaşan örümcek adam, müzik dinleyerek tırmanıyor.

6/6