Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Oscarlık oyuncuların çocukluk fotoğrafları

Bir çok filmde rol alan Oscarlık oyuncuların çocukluk fotoğrafları hayranları tarafından beğeni kazandı...

1/21

İşte Oscarlık oyuncuların çocukluk fotoğrafları hayranları...

2/21

Steve Jobs filmindeki rolüyle Kate Winslet (En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu) Altın Küre'yi kazanmıştı.

3/21

Spotlight filmindeki rolüyle Mark Ruffalo (En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu) Yardımcı erkek oyuncu dediğimizde akla gelen ilk isimlerden biri oldu artık.

4/21

Bridge of Spies filmindeki rolüyle Mark Rylance (En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu) O kadar takdire şayan bir oyunculuktu ki ödülünü kaptı!

5/21

The Big Short filmindeki rolüyle Christian Bale (En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu) Son 5 yılda 3 adaylık alması önümüzdeki yıllarda En İyi Erkek Oyuncu dalında ödülü alabileceğinin işaretiydi ama olmadı.

6/21

Creed filmindeki rolüyle Sylvester Stallone (En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu) Ödüle bir adım daha yakındı. Altın Küre'yi de kazanmıştı ama olmadı.

7/21

Joy filmindeki rolüyle Jennifer Lawrence (En İyi Kadın Oyuncu)

8/21

The Martian filmindeki rolüyle Matt Damon (En İyi Erkek Oyuncu) Ödülü çoktan kazanmış olması gerekiyordu. Belki bu sene değil ama birkaç yıl içinde bir Oscar teşekkürü yaparken sahnede görmek isteriz.

9/21

Brooklyn filmindeki rolüyle Saoirse Ronan (En İyi Kadın Oyuncu) 2007'de Atonement ile çocuk yaşta Yardımcı Kadın Oyuncu dalında aday gösterilmesi bugünlerin işaretiydi.

10/21

The Revenant filmindeki rolüyle Leonardo DiCaprio (En İyi Erkek Oyuncu) Nihayet bu performansla Oscar'ına kavuştu.

11/21

Carol filmindeki rolüyle Rooney Mara (En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu) Ejderha Dövmeli Kız'daki unutulmaz oyunculuğunun ardından bir kez daha Oscar sularında yüzdü.

12/21

Spotlight filmindeki rolüyle Rachel McAdams (En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu) Romantizm soslu filmlerden sıyrılınca neler yapabileceğini sonunda gösterdi. Artık bu yollarda yürümesi gerektiğini umarız ki farketmiştir.

13/21

The Hateful Eight filmindeki rolüyle Jennifer Jason Leigh (En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu) Filmde neler çektiği malum. Biraz daha ön planda olması gerekirdi.

14/21

The Danish Girl filmindeki rolüyle Alicia Vikander (En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu) Her geçen yıl yerini daha da sağlamlaştırıyor. The Danish Girl ve Ex Machina ile bu yıla damgasını vurdu.

15/21

The Revenant filmindeki rolüyle Tom Hardy (En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu) O pozu verirken aklım neredeydi der gibi. Oscar kim ben kim dediği zamanlardan bu güne..

16/21

Carol filmindeki rolüyle Cate Blanchett (En İyi Kadın Oyuncu) Ödülün güçlü isimlerinden biriydi.

17/21

Room filmindeki rolüyle Brie Larson (En İyi Kadın Oyuncu) Oscar öncesindeki bütün ödülleri silip süpürdü.

18/21

45 Years filmindeki rolüyle Charlotte Rampling (En İyi Kadın Oyuncu) Sinemaya yıllarını verdi, pek çok kuşağın hayranlığını kazandı. Favorilerden olmadı ama alkışlanacak bir oyunculuk sergiledi.

19/21

Trumbo filmindeki rolüyle Bryan Cranston (En İyi Erkek Oyuncu) Breaking Bad'de oynadığı süre boyunca performansı, Oscar kazanan her oyuncuyu zorlayacak kalitedeydi. Dizinin ardından sinemada adeta bunu kanıtladı.

20/21

Steve Jobs filmindeki rolüyle Michael Fassbender (En İyi Erkek Oyuncu) Bu yılın en iyi performansının ondan geldiğini düşünenlerin sayısı az değil.

21/21