Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Özge Ulusoy'dan samimi açıklamalar

Özge Ulusoy, çocukken astronot olmayı hayal ettiğini ancak şimdi yakınından bile geçmeyen bir mesleğe sahip olduğunu söyledi.

1/19

Dans konusunda yeteneğinin olduğunu ifade eden Ulusoy, "Bir de çok kitap okurum. Sanırım onun etkisi, etrafımdakiler akıcı konuşmamı çok beğenir." diye konuştu.

2/19

Ailesinin yönlendirmesiyle eğitim planlaması yaptığını belirten Özge Ulusoy, "Bir de denemekten ve başarısızlıktan korkmadığım için, hiç farkında olmadığım yetenekleri keşfetmeye devam ediyorum hâlâ.." ifadelerini kullandı.

3/19

Hürriyet'e konuşan Özge Ulusoy, şu açıklamaları yaptı: (Bale'ye nasıl başladı) "Çok küçük yaşta baleye başladığım için daha çok ona konsantre oldum. Diğer oyunlar rafa kalktı mecburen. Çünkü balenin çok zaman isteyen, çok yoğun bir çalışma temposu var."

4/19

Astronot olmayı çok isterdim. Şimdi hiç yakınından bile geçmeyen bir mesleğim var ama..

5/19

Hayat “keşke”lerle geçirilecek kadar uzun değil, benim de bu tür düşüncelere ayıracak boş vaktim yok açıkçası.

6/19

Hatalardan ders çıkarmaya çalışmak bana göre daha mantıklı. “Keşke”leri azaltmak ve onlardan bir şeyler öğrenmek mühim olan.

7/19

İyi ki modelliğe geçmişim. İyi ki ikinci üniversiteyi okumuşum. Çünkü sanat yönetimi ile ilgili ileriye dönük hayallerim var.

8/19

Özge Ulusoy’u etkilemenin yolu nedir? Nasıl biri seni etkilemeyi başarır? - Merhametli, esprili, saygılı olması, ayrıca insan ayırt etmemesi benim için en önemli özellikler.

9/19

Boş zamanlarında neler yapıyorsun? Hobilerin neler? Spor olmazsa olmaz... Ayrıca boş zamanlarımda arkadaşlarımla ve ailemle vakit geçirmeyi çok seviyorum. Uzun yürüyüşler yapmak da çok keyifli geliyor.

10/19

Hangi sporlarla aran iyi? Pilates ve yürüyüş... Ama bu aralar kendim için yeni, farklı bir spor arayışındayım.

11/19

Güzellik sana göre de iş hayatında avantaj yaratıyor mu? - Tabii ki avantaj olduğu noktalar var ama asıl avantaj akıllı ve iyi kalpli olmak bana göre...

12/19

Senin şöhret uğruna ödediğin bir bedel var mı? Şahsen ben bir bedel ödemedim. Tabii ki acımı da sevincimi de milyonlarca insanın gözü önünde yaşamak durumunda kalıyorum ama bu duruma alıştım.

13/19

Ayrıca paylaşmak çok güzel. Sokakta insanların beni tanıyıp birlikte fotoğraf çektirmek istemeleri kendi adıma büyük mutluluk.

14/19

Her sektörde kıskançlık olaylarına rastlanır. Sen bu kıskançlık krizleriyle nasıl mücadele ediyorsun? Büyük bir sektörün içindeyiz, hepimize yetecek kadar iş var.

15/19

Beni kıskandığını düşündüğüm kimse yok ama varsa da tavsiyem şu olur:

16/19

İyi düşünür ve çalışkan olursa eminim benden daha iyi işler yapar.

17/19

18/19