Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Quality of Magazine ödülleri sahiplerini buldu

Quality of Magazine’in beşinci yaşı, SuAda’da düzenlenen davetle kutlandı. Gecede 2014 Quality ödülleri de sahiplerini buldu.Derginin genel yayın yönetmeni Salih Keçeci ve ailesinin ev sahipliğinde düzenlenen davet, sanat, moda, iş ve medya dünyasının önde gelen isimlerini buluşturdu. Vatan Şaşmaz ve Gamze Karaman’ın sunuculuğunu üstlendiği törende, Çağatay Ulusoy En Quality Erkek Oyuncu, Bergüzar Korel En Quality Kadın oyuncu ödülünü aldı.En Quality Şarkı ödülü Demet Akalın’ın, En Quality Kadın Sanatçı ödülü Zara’nın, En Quality Proje ödüllü ise Orhan Gencebay’ın oldu. Davetliler tören sonrası DJ David Şaboy’un müzikleri eşliğinde geç saatlere kadar eğlendi.

1/12

“Tespih” şarkısıyla dikkatleri üzerine çeken Ferman Toprak, gecede Semra Özal’a sürpriz bir jest yaptı, özel yapım altın tespihini ona hediye etti.

2/12

Orhan Gencebay, geçen hafta yaşadığı hırsızlık olayıyla ilgili “Maalesef böyle üzücü bir olay başımıza geldi. Neyse ki sadece kapımızı kırmışlar, evden bir şey alamamışlar. Biz yıllardır önemli eşyalarımızı evde tutmuyoruz zaten, buradan hırsızlara duyurulur” dedi.

3/12

Bu ödülü ‘Karadayı’ ailesi adına alıyorum” diyen Bergüzar Korel, muhabirlerin soruları üzerine tatil planlarını da açıkladı: “Halit’in (Ergenç) ‘Muhteşem Yüzyıl’ macerası da bitiyor. Ailece tatile gideceğiz, çünkü çok yorulduk.”

4/12

Demet Akalın, geçen yılın en çok dinlenen şarkılarından “Türkan”la En Quality Şarkı ödülünü kazandı.

5/12

Feryal Gülman

6/12

Gamze Karaman- Vatan Şaşmaz

7/12

Erkan Özerman - Sena Akay

8/12

Nesrin Ercan - Müjdat Gezen

9/12

Özge Ulusoy -Pelin Çini

10/12

Esra Erol

11/12