Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Rihanna'nın terlik şıklığı

Barbadoslu ünlü şarkıcı Rihanna geçtiğimiz gece Santa Monica'da akşam yemeği çıkışı magazin basını tarafından görüntülendi.

1/8

26 yaşındaki ünlü şarkıcı Rihanna mavi Chanel terlikleri, beyaz yırtık kot pantolonu, beyaz ve mavi renkte oluşan üstü ve pembe gözlükleri ile kameralara yakalandı.

2/8

Ünlü şarkıcı Rihanna pembe renkli saçları ile uyumlu renkte olan pembe gözlükleri ile dikkat çekerken Santa Monica'daki Giorgio Baldi adlı italyan restoranında yemek yemenin mutluluğu ünlü şarkıcının gözlerinden okunuyordu.

3/8

Geçtiğimiz günlerde Oklahoma City Thunders maçından çıkışta görüntülenen ünlü şarkıcı Rihanna, yakın arkadaşı Nicki Minaj sayesinde boyattı saçları ile ilgi çekmeye devam etti.

4/8

Sosyal medyada 13 milyonu geçen takipçi sayısına sahip olan Barbadoslu ünlü şarkıcı Rihanna yeni saç modeli ile ilgili gelen yorumlara Nicki Minaj'ı kast ederek 'Hep Nicki yüzünden oldu' yazarak meslektaşına takılarak 'Kötü kızlar eğlenmek ister' yazısı ile dikkat çekti.

5/8

Kanadalı rapçi Drake ile yaşadıkları ateşli ilişkileri ile dikkat çeken ve yeni sevgilisini konser turnelerinde dahi yalnız bırakmayan Rihanna'nın ünlü rapçi ile uzun zamandır birlikte görülmemesi dikkat çekerken magazin basınında ilişkilerinin bittiğine kanıt getirildi.

6/8

Rihanna ve sevgilisi Drake

7/8

Rihanna ve sevgilisi Drake

8/8