Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Sabırsızlıkla beklenen Galaxy S4 Türkiye'de

Herkesin merakla beklediği Samsung Galaxy S4, Türkiye’de tanıtıldı.

1/11

Samsung Electronics, kullanıcıları bir araya getiren, günlük yaşantılarını zenginleştiren ve sabırsızlıkla beklenen yeni nesil cep telefonu Samsung GALAXY S4'ü, Türkiye pazarına sundu. Yeni Samsung Galaxy S4, 27 Nisan'da saat 10.00 itibariyle dünya genelinde satışa sunulacak.

2/11

New York'ta gerçekleştirilen global tanıtım etkinliğinin ardından Samsung, Galaxy S4'ü dünyanın önemli şehirlerinde Dünya Turu'na çıkarıyor. İstanbul'a da gelen Galaxy S4 Dünya Turu, kullanıcılara yeni Galaxy S4'ü ilk olarak deneyimleme fırsatı sunuyor.

3/11

"Yaşam, sizin için anlam ifade eden anlar ile zenginleşir" felsefesiyle GALAXY S4, özel zamanları yakalayıp, sevdiklerinizle paylaşmanıza imkan verir. GALAXY S4, görselleri mükemmel görüntüleme deneyimi sunan dünyanın ilk Full HD Süper AMOLED ekranına sahip. Hayran bırakan görüntü kalitesi için 5 inç boyutundaki geniş ekranı 441 ppi özelliğinde...

4/11

13 mega piksellik arka kamerayla donatılan Galaxy S4, kullanıcılara heyecan verici kalitede fotoğraf çekme imkanı verir. 'İkili Kamera" özelliği ile ön, ve arka kamera ile aynı anda fotoğraf çekip aynı karede göstermek mümkün.

5/11

Samsung Galaxy S4 insan ilişkilerinin değerini anlar ve nerede olursanız olun sevdiklerinizle iletişimi mümkün kılar. Tek bir kişi tarafından zevkle kullanılan kişisel bir cihaz olmanın ötesinde, hayatın tatlarını sevdiklerinizle paylaşmanıza ve tecrübe etmenize olanak tanır.

6/11

7/11

8/11

9/11

10/11