Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Şahan Gökbakar'ı öpen Ezgi Mola değilmiş

Neşeli ve sevecen tavırlarıyla kendini izleyicilere sevdiren oyuncu Ezgi Mola, önceki gün köpeğiyle vakit geçirirken görüntülendi

1/9

Gazetecileri karşısında gören güzel oyuncu, geçtiğimiz hafta Şahan Gökbakar'ın da katıldığı doğum günü sonrası ünlü komedyenin yanağındaki ruj izi hakkında açıklama yapmayı ihmal etmedi. Mola, muhabirlerin bu yöndeki soruları üzerine

2/9

“Sormayın arkadaşlar! Bir doğum günü kutlamasına katılmıştık. Şahan’ın uzun zamandır görüşmediği bir arkadaşı karşısına çıkınca onu öptü. Şahan’da izi fark etmeyip silmeyince dışarı öyle çıktı. Başkası öptü ihale bana kaldı.” açıklamasıyla kendini akladı.

3/9

Ünlü oyuncu bu açıklamasının kabul görmesi için ardından “Biz Şahan ile çok eski arkadaşız. Çokta samimiyiz. O haberleri görünce annem bile şaşırdı. Bana gelip ‘Siz arkadaş değil miydiniz?’ diye sordu. Tamamen yanlış anlaşılma.” şeklinde konuşmasını tamamladı.

4/9

Muhabirlerin eğlence sonrasında Etiler Şamdan’a baş başa gitmelerinin nedenini sorması üzerine ise oyuncu,

5/9

“Hayır biz oraya baş başa değil grup olarak gittik. Tabi ki doğum gününe gelenlerin tamamı orada değildi. Fakat büyük bir kısmı mekana geldi.” diyerek köpeği ile oynamaya devam etti.

6/9

7/9

8/9