Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Savcı Mehmet Kiraz'ın ölümü ünlü isimleri de isyan ettirdi

Dün iki teröristin Savcı Mehmet Kiraz'ı Çağlayan Adliyesi'ndeki odasında rehin almasıyla başlayan olay kanlı bitti. Polisin operasyonu ile iki kişi ölü olarak ele geçirildi, yaralanan Savcı Kiraz ise kaldırıldığı hastanede yaşamını kaybetti. Savcı Mehmet Kiraz'ın ölümü ünlü isimleri de isyan ettirdi. Başta Beren Saat olmak üzere, bir çok isim sosyal medya hesaplarında tepki mesajı yayınladı.

1/11

BEREN SAAT Adliyede adalet silahla aranır olmuş... 236 kişi 5 yıl boşunca hapis yatmış. Bir savcı yaşamını yitirmiş. 2015 yılında ülke çapında süresiz elektrik kesintisi yaşanmış... Ne gündü! Ülkem için acım ve kaygım çok büyük!

2/11

MEHMET ASLAN Nisan 1'e gerek yok, her şey şaka gibi zaten...

3/11

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ Bir çocuğun hakkını arayalım derken, bir çocuğu yetim bırakan Türkiye... Yazık!

4/11

SERMİYAN MİDYAT Bir dünyaydık. Korkup silahlara sığındık. Korktuğumuz da, biz de insandık. Aşkta ve hayallerde birleştik. Keşke hayalleri hayat edebilseydik...

5/11

ÇAĞLA KUBAT Karanlıkbir günde, kapkara bir haber... Başımız sağolsun...

6/11

GONCA VUSLATERİ Sayın Savcı Mehmet Selim Kiraz'ın ailesine baş sağlığı diliyorum.Allah rahmet eylesin.Geride kalan çocukları,kardeşlerimdir her zaman..

7/11

TOLGAHAN SAYIŞMAN Savcı Mehmet Kiraz vefat etmiş.Terörü teröristleri ve tüm yandaşlarını lanetliyorum. Rabbim bugüne kadar şehit düşen herkese rahmet eylesin.

8/11

IŞIN KARACA Çok zor bir gün.. Allah rahmet eylesin, mekanın cennet olsun Savcı Mehmet Selim Kiraz.

9/11

BERNA LAÇİN Koskoca Cumhuriyet Savcısı, koskoca adliyenin içinde, göz göre ÖLDÜRÜLDÜ!

10/11

ŞAHAN GÖKBAKAR !!!

11/11