Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Serdar Ortaç'tan sokak çocuklarına yardım

Gece hayatını bırakan Ortaç, sevgilisiyle birlikte alışkanlık kazandığı bisiklet turlarını devam ettiriyor. Dün akşam saatlerinde bir arkadaşıyla Akmerkez'e gelen Ortaç için önce her şey çok normaldi.

1/11

Ortaç, Etiler sokaklarında bisikletiyle turladı daha sonra Akmerkez'in önünden geçerek yoluna devam etti. Tam da bu sırada sokak çocukları Ortaç'ın yolunu keserek, 'Karınlarının çok aç olduğunu' söyledi ve şarkıcıdan para istedi.

2/11

Ortaç 4 çocuğu yanına aldı ve doğruca Akmerkez'den içeri girdi. Örnek bir davranış sergileyen sanatçı önce çocukları Adidas mağazasına soktu ve istedikleri tüm kıyafet ve ayakkabıları onlar için satın aldı.

3/11

Ortaç bununla da yetinmedi mutluluktan gözlerinin içi parlayan çocukları önce yemek yemeğe götürdü karınlarını doyurduktan sonra ise Starbucks cafede kahve ısmarladı.

4/11

1 buçuk saat boyunca çocuklarla AVM'de gezen Ortaç, deyim yerindeyse ufaklıkların bir dediğini iki etmedi.

5/11

Çocuklar ise her fırsatta Serdar Ortaç'a onu çok sevdiklerini dile getirdi. Edinilen bilgiye göre ünlü popçu sokak çocukları için Adidas mağazasından ayakkabı, mont, çorap ve tişört satın aldı.

6/11

Yenen yemek ve tüm alışverişin masrafının ise 3 bin 500 lira olduğu öğrenildi.

7/11

Ortaç, 'onlar beni çok seviyor, benden bir şeyler istemeleri de beni çok mutlu etti' dedikten sonra tekrar bisikletine binerek Akmerkez'den ayrıldı.

8/11

9/11

10/11