Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Sezen Harbiye'de Nilüfer'le buluştu

Sezen Aksu, önceki akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda konser verdi. Uzun bir aradan sonra sevenleriyle buluşan Sezen Aksu'nun konserine ilgi büyüktü. Aksu'nun gecede konukları arasında Nilüfer de vardı.

1/16

Nilüfer, sahneye alkış ve tezahüratlar eşliğinde çıktı. Sezen Aksu, kanser tedavisi gören sanatçıya "Kalbimin içi, iç organlarım erim erim eridi sana. Allah seni bize bağışladı. Allah birlikte yaşlanmayı da nasip etsin. Ucundan başladık da!" dedi.

2/16

3/16

Gecenin konuklarından Mehmet Erdem, yeni çıkardığı albümü ve albümün çıkış parçası "Hakim Bey" ile şarkının sahibinin sahnesine konuk oldu. Sezen Aksu, yıllar önce yaptığı şarkısını seslendiren Mehmet Erdem'i sahneye çıkarıp şarkıyı onunla birlikte okudu.

4/16

5/16

Fahir Atakoğlu yönetimindeki orkestra eşliğinde sahneye çıkan Sezen Aksu, konserine "Gülümse" ve "El Gibi" ile başlayıp, "İstanbul", "Şinanay", "Bırak Beni" ve "Gidiyorum" ile devam etti. Sezen Aksu, konseri boyunca hem seyirciyle bol bol sohbet etti hem de kendisini izlemeye gelen konuklarını sahnede ağırladı.

6/16

7/16

Gecenin son konuğu ise Nükhet Duru oldu. Duru, yeni şarkılarından birini seslendirdi.

8/16

Sezen Aksu'yu izlemeye giden birçok ünlü isim de vardı.

9/16

10/16

11/16

12/16

13/16

14/16

15/16