Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Sıla Açıkhava'yı salladı

"Avea ile Yıldızlar Açıkhava'da" Sıla ile büyüleyici bir açılış yaptı.

1/12

Hayranları, konserden saatler önce kapıda uzun kuyruklar oluşturdu. BKM organizasyonu ile gerçekleşen konserde Sıla'yı izlemeye gelenler merdivenler de dahil her yeri doldurdu.

2/12

Konser boyunca sevilen tüm şarkılarını seslendiren Sıla parçalarını konser alanını dolduran 4000'i aşkın seyirciyle hepbir ağızdan söyledi

3/12

Çok geniş bir repertuarla izleyicileriyle buluşan güzel şarkıcı geceye yeni albümünden 'Vaziyetler' ile hızlı bir başlangıçyaptı.

4/12

Kafa, Gol, Doldur, Renk Ver, Sevişmeden Uyumayalım, Acısa Da Öldürmez, Yabancı, Kenar Süsü, Yoruldum, Yara Bende, İmkansız, Saki, Doldur, Reverans ve Dan Sonra gibi birçok parçasını gecede seslendirenSıla'nın Bedük sürprizi geceye damga vurdu.

5/12

Konserin sonlarına doğru Sıla, sevilen parçalarından 'Alain Delon'u söylerken birden sahneye Bedük sahneye çıkıp sözlerini kendisinin yazdığı Marlyn Monroe benzetmeli şarkısını beraber seslendirdi.

6/12

Muhteşem bir performans sergileyen ikilinin düeti geceye damga vurdu.

7/12

İlk bölümde derin yırtmaçlı deri etek üzerine giydiği beyaz bluzuyla gözleri kamaştıran Sıla, ikinci bölümdeyse tayt üzerine giydiği dore ceketle göz kamaştırdı.

8/12

Konser esnasında bir hayranı Sıla'ya seslenerek "Sana aşığım. Seni bir kere öpebilir miyim?" diye sordu. Güzel şarkıcı hayranının isteğini geri çevimeyerek onu sahneye davet etti. Sıla'nın elini öpen hayranımutluluktan ne yapacağını bilemeyince sahnede donakaldı.

9/12

Sanatçı konserin bir bölümünde "Çok karanlık günlerimiz oldu ama umut etmek güzel." Diyerek usta sanatçı Kayahan'ın şarkısı olan HepKaranlık'ı seslendirdi.

10/12

Konserini 'Vaziyetler' parçası ile sonlandıran Sıla'yı seyircisi kolay kolay bırakmadı.

11/12

Alkışlar ve tezahuratlar kesilmeyince sanatçı 'Zor Sevdiğimden' ve 'Kafa' parçalarıyla bis için bir kez daha sahneyeçıktı.

12/12