Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Şöhretleriyle beraber güzellikleri de arttı

Ekranın ve müzik dünyasının ünlülerinin eski fotoğraflarına bakıp onları tanımak öyle zor ki. Sanki geçip giden zaman onlara bir 'sihir' yapmış ve güzelliklerine güzellik katmış...

1/39

Bergüzar Korel, 2009 yılında Binbir Gece dizisinin ilk bölümüyle ekrana geldiğinde tüm Türkiye'nin dikkatini çekti.. Daha önce de kamera karşısına geçmişti ama, bu dizideki Şehrazat karakteri onun için bir dönüm noktası oldu.

2/39

Oyunculuk gücünün yanısıra duru güzelliğiyle dikkat çekti Korel. Hiç yüz hatlarıyla ilgili estetik müdahale geçirmedi ama o da yüzünde ilk bakışta hiç fark edilmeyen bir değişiklik yaptı.

3/39

Bu sadece gülümsediği zaman ortaya çıkan küçük bir değişiklikti.

4/39

Aslında çok dikkatli olmayan gözlerin asla anlayamayacağı bir değişiklik.

5/39

Korel kısa olan ön dişlerini bir müdahale ile uzatmıştı.

6/39

Bunu da Korel'in rol aldığı Karadayı dizisini nefes almadan izleyen hayranları ortaya çıkardı.

7/39

Hatta bu sosyal medyada da günün konusu oldu.Sonunda Ebru Destan'ın "Bergüzar ön dişlerini uzattırmış. Çok da güzel olmuş. Dişçisi kim acaba" notu ortaya çıkardı.

8/39

Bu genç kadının hangi ünlü olduğunu ilk bakışta çıkarabilecek misiniz...

9/39

Belki gülümseyen yüzü size onun kim olduğunu hatırlatır.

10/39

Fahriye Evcen bir ka yıl önce kimsenin kendisini tanımadığı dönemde böyle bir görüntüye sahipti. Saçları koyu renkti ve kahkülleri vardı. Kendisine ün kazandıran Yaprak Dökümü dizisinde oynadığında böyle görünüyordu.

11/39

Saçları koyu enkti yine Evcen'in. Bu haliyle de ünlü İtalyan oyuncu Monica Bellucci'ye benzetiliyordu. Bir sonraki dizisi Yalancı Bahar için kamera karşısına geçtiğinde saç rengini biraz daha açtırmıştı.

12/39

Bir sonraki dizisi Yalancı Bahar için kamera karşısına geçtiğinde saç rengini biraz daha açtırmıştı. Geçen sezon Veda dizisinde de yine açık renk saçlarıyla kamera karşısına geçti. Bir çok seyirci onun bu yeni görüntüsünü çok beğendi.

13/39

Filmin bir çok sahnesinde makyajsız olarak kamera karşısına geçen Evcen şöhreti arttıkça güzelleşen ünlülerden biri.

14/39

Bu fotoğraftaki genç kızı eski görüntüsüyle ilk bakışta tanımak güç belki.Tuba Ünsal, kariyerinin ilk döneminde böyle görünüyordu.

15/39

O zamanlar yaşı küçüktü ama olduğundan biraz daha büyük görünüyordu.Ünsal sonra açık renk saçlarıyla kamera karşısına çıkmaşa başladı.

16/39

Bu durum eskisinden daha fazla beğenildi.

17/39

Ünsal da şöhreti arttıkça kendisi güzelleşen ünlülerden biri olarak hafızalarda yer etti.

18/39

Son 5 yıla damgasını vuran bu genç şarkıcı piyasaya adım attığı ilk günden bu yana öyle değişti ki deyim yerindeyse "bambaşka biri" oldu. Kim mi o ünlü şarkıcı.

19/39

Sıla Gençoğlu ya da tanınan adıyla Sıla.İlk albümünü piyasaya çıkardığı 2007 yılından bu yana Sıla büyük bir değişim geçirdi.Estetik operasyonla burnunu küçülten Sıla, sarı olan saç rengini de koyulaştırdı.Estetik operasyonla burnunu küçülten Sıla, sarı olan saç rengini de koyulaştırdı.

20/39

Peki bu şarkıcıyı tanıdınız mı? O da bir zamalar türkülere getirdiği yorumla müzik piyasasına damgasını vuran Hatice.

21/39

Önceleri kısa ve koyu renk saçlarıyla mütavazı bir görünüm sergiliyordu Hatice.Ama sonra saçlarını uzatıp sarıya boyattı ve albüm tanıtımlarında daha iddialı pozlar vermeye başladı.

22/39

Gülşen de piyasaya çıktığı ilk dönemde böyle görünüyordu.

23/39

İlk klibindeki görüntüsü ise böyleydi.

24/39

O da geçen zaman içinde görüntüsünü sık sık değiştirdi.Saçlarını bir ara sarıya boyatmıştı. Gülşen son dönemde yaşadığı aşırı kilo kaybıyla eleştiri konusu oldu.

25/39

Bir mağazada tezgahtarlık yaparker keşfedilen Hande Yener kariyerinin ilk döneminde sıradan bir görüntüye sahipti.

26/39

Ama o da zaman içinde çok değişti.

27/39

Hatta değişim konusunda kimse onun eline su dökemez denilebilir.

28/39

Yener'in kendine özgü bir tarzı var ve yenilik yapmaktan hiç çekinmiyor.Beslenmesine dikkat eden, spor yapan Yener'in görüntüsü hayranlarından da beğeni topluyor.

29/39

Gökçe Bahadır'ın yıllar önceki hali böyleydi.Hayat Bilgisi dizisindeki Törpü Yeliz karakteriyle tanınan Bahadır bugünkenden çok daha iddiasız bir görünüme sahipti.

30/39

Bahadır yeni dizisi Kayıp Şehir'deki görüntüsüyle herkesten tam not aldı.

31/39

Özellikle de saç rengi ve modeli beğeni topladı. Pek çok seyirciye göre Bahadır, geçen yıl rol aldığı dizide böyle görünüyordu.

32/39

Merve Boluğur, Acemi Cadı dizisiyle parladığında çocukluktan yeni çıkmıştı.

33/39

O dizide daha sade bir görünümü vardı.

34/39

Ama Küçük Sırlar'daki görüntüsüyle hayranlarını hem şaşırttı hem de beğeni kazandı.

35/39

Özellikle de bir dönem göğüslerine yaptırdığı silikonlarla gündemdeydi.

36/39

Boluğur, geçen sezon Kuzey Güney dizisine katıldı. Büyük bir değişiklik yapıp saçlarının rengini açtırmıştı. Ama bu hali fazla beğenilmedi.

37/39

Genç oyuncu dizinin daha sonraki bölümlerinde saçlarını koyu renge boyadı.

38/39

Bu haliyle de hayranlarından tam not aldı.

39/39